Nowy sezon, stare sukcesy

Autor: | Zdjęcie: UKS Komorzanka

Nowy sezon, stare sukcesy - Zdjęcie główne

Reprezentanci KOmorzanki w Miejskiej Górce | foto UKS Komorzanka

SportW Miejskiej Górce odbył się pierwszy turniej tegorocznego cyklu Grand Prix Polski w warcabach stupolowych. Jak w minionym roku, tak w pierwszych zawodach w 2023 roku wiele sukcesów odnieśli warcabiści Komorzanki.

Podopieczni Andrzeja Ziai wywalczyli w Miejskiej Górce dziesięć medali (4 złote, 2 srebrne i 4 brązowe).

W najmłodszej grupie żaków (do lat 8) zawodnicy Komorzanki zdobyli aż cztery medale. Wśród dziewcząt triumfowała Wiktoria Bednarek, atrzecie miejsce zajęła Hanna Mettler. Natomiast w kategorii chłopców zwyciężył Jan Żukrowski, a trzecie miejsce wywalczył Jakub Jajczyk.

Orlicy (do lat 10) również wnieśli do dorobku klubowego cztery krążki. Wśród dziewcząt zwyciężyła Danuta Bożejewicz, zaś w kategorii chłopców całe podium zajęli reprezentanci Komorzanki! Zwyciężył Adam Przydryga, drugie miejsce zajął Julian Surma, zaś trzecią pozycję wywalczył Oskar Hofmański.

Wśród dziewcząt do lat 13 (młodzicy) brązowy medal zdobyła Maja Rydz, zaś w kategorii kobiet (powyżej 13 lat) zwyciężyła Aleksandra Łukomska.