Never Give Up Jarocin. Lutowe sukcesy na turniejach warcabowych

Sport W lutym klub Never Give Up Jarocin przemierzał Polskę. Zawodnicy osiągali sukcesy na turniejach warcabowych i zdobywali miejsca na podium.

Sukcesy miesiąca zaczęły się 10 lutego na II turnieju Grand Prix Polski w warcabach 100-polowych w Lututowie. Wiktoria Bednarek zdobyła złoto w kategorii Orliczek, a Julia Bednarek zajęła 8 miejsce w kategorii Żaczek. Obie zawodniczki wykazały się świetnymi umiejętnościami.

Warto zaznaczyć, że zawodniczka -Wiktoria Bednarek wśród 30 zawodników zdobyła 1 m-ce bez podziału na płeć jak i ma możliwość zagrania w wyższej kategorii wiekowej (możliwość zagrania z dziećmi do lat 13) w kolejnym Grand Prix Polski - informuje Konrad Bednarek.

Kolejne sukcesy nadeszły szybko. Od 16 do 18 lutego odbyła się III Edycja Cztery Pory Roku z Warcabami - ZIMA 2024 w Rychliku. Wiktoria Bednarek z Never Give Up Jarocin rywalizowała w grupie do III kategorii warcabowej, bez podziału na płeć i wiek.

Turniej był wymagający. Nasza zawodniczka ambitnie walczyła w każdym pojedynku. Sprostała wielu osobom z płci przeciwnej. Wywalczyła 2 miejsce oraz otrzymała wyższą- II kategorię warcabową. Warto zaznaczyć, że na podium stanęła trójka Mistrzów Polski z zeszłego roku w swoich kategoriach wiekowych - relacjonuje trener.

Ostatni weekend lutego pełen emocji zawodów

W ostatnią sobotę, 24 lutego, odbył się III turniej Grand Prix Polski 2024 w warcabach 64-polowych w Warszawie. Julia Bednarek zajęła 11. miejsce w kategorii Żaczek. Wiktoria Bednarek, po sukcesie w Lututowie, wystartowała w starszej grupie wiekowej - Lidze Młodzików, gdzie zdobyła 2. miejsce i srebrny medal.

Wiktoria Bednarek jako najmłodsza zawodniczka w Lidze Młodzików bez względu na płeć zdobyła 2 miejsce i możliwość pozostania w tej kategorii wiekowej - wyjaśnia Konrad Bednarek.

Następny turniej odbędzie się w Częstochowie. Już 2 marca zawodnicy Never Give Up zawalczą z rywalami na Grand Prix Polski.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.