Młodzi warcabiści z Komorza na II Grand Prix Warcabów w Kórniku

SportZawodnicy z UKS Komorzanka zajęli całe podium na II Grand Prix Warcabów w Kórniku. Młode talenty z Komorza już nie pierwszy raz potwierdziły wysoki poziom.​

W Kórniku odbył się zacięty turniej warcabowy, gdzie młode talenty z UKS Komorzanka zdobyły podium w II Grand Prix Warcabów o Puchar Apator Powogaz. Zmagania przyciągnęły uczestników z różnych stron kraju. Odbywały się na 100-polowej warcabnicy.

Zawodnicy z UKS Komorzanka Komorze pokazali wysoki poziom gry, zdobywając medale we wszystkich kategoriach. Wśród juniorów (roczniki 2010-2015), Wiktor Grzebyszak wywalczył srebrny medal, potwierdzając swoje umiejętności i determinację. Ale to nie koniec sukcesów młodych warcabistów z Komorza.

Wśród juniorek (rocznik 2016 i młodsze), zawodniczki z Komorza zdominowały całe podium. Maja Ziaja stanęła na najwyższym stopniu, zdobywając złoty medal. Tuż za nią uplasowały się Zuzanna Tomaszewska i Aleksandra Kupś, zajmując drugie i trzecie miejsce. Tymoteusz Klamecki, choć tuż za podium, również pokazał, że ma spore umiejętności.

Zawodnik UKS Komorzanka wyróżnił się w kategorii open

Niezwykłą postawę zaprezentował Wiktor Grzebyszak, który oprócz srebrnego medalu w kategorii juniorów, zajął również szóste miejsce w najbardziej prestiżowej kategorii open. Jest to ogromny sukces, biorąc pod uwagę poziom rywalizacji i otwarty charakter turnieju.

Oprócz wymienionych już zawodników w skład kadry UKS Komorzanka Komorze podczas II Grand Prix Warcabów, wchodzili jeszcze Aleksandra Kupś, oraz Franciszek Żukrowski, którzy również świetnie się zaprezentowali.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.