Mastersi Ippon Jarocin podbili Czechy - Zdjęcie główne
Zobacz
3
zdjęć

SportW ubiegły weekend w Pradze odbyły się otwarte mistrzostwa Czech weteranów w judo. Bardzo dobry występ w nich zanotowali mastersi Ipponu Jarocin, którzy do kraju wrócili z trzema medalami.

Którzy zawodnicy Ipponu zaprezentowali się w Czechach?

Do stolicy naszych sąsiadów pojechało trzech judoków z jarocińskiego klubu - Michał Wyrwiński, Robert Raś i Damian Przestacki. Cała trójka jest jednymi z najbardziej utytułowanych wychowanków Ipponu i Jacka Tomczaka, a Przestacki i Wyrywiński są także obecnie trenerami w klubie.

Jak poszło zawodnikom Ipponu w otwartych mistrzostwach Czech?

Najlepiej wypadł Michał Wyrwiński, który wystartował w kategorii M3 (40-44 lata) do 73 kilogramów. Wygrał on swoje wszystkie walki i stanął na najwyższym stopniu podium. Także w kategorii M3, ale do 81 kilogramów na podium stanął Damian Przestacki. Zdobył on brązowy medal. Na najniższym miejscu medalowym uplasował się także Robert Raś - startował on w kategorii M4 (45-49 lat) do 100 kilogramów.

Krótki film podsumowujący możecie zobaczyć na facebookowym materiale Ipponu [TUTAJ]