W trwającej porannej sesji pierwszy medal dla jarocińskich klubów zdobyła Paulina Stempniak z UKS-u Piątka Jarocin. Podopieczna Marcina Szymkowiaka wywalczyła brązowy medal w biegu na 1000 m juniorek młodszych. Czasem 2.57,44 s ustanowiła swój nowy rekord życiowy.
MKL Jarocin liczy zwłaszcza na udane starty swoich sprinterów – Igora Bogaczyńskiego i Macieja Chmiela, sprinterek – Olgi Czajki, Darii Pluty i Marceliny Gościniak oraz Roksany Jędraszak.
Kibice UKS-u Przełaj Żerków ściskają kciuki za udane występy Liwii Włoszczyk, Natalii Drzewieckiej i Szymona Juszczaka.
Zmagania lekkoatletów można śledzić na żywo
Komentarze (0)