Komorzanka najlepszym klubem warcabowym w Polsce!

Autor: | Zdjęcie: UKS Komorzanka

Komorzanka najlepszym klubem warcabowym w Polsce! - Zdjęcie główne

UKS Komorzanka - najlepszy klub w Polsce w klasyfikacji generalnej Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów w warcabach stupolowych | foto UKS Komorzanka

SportZespoły reprezentujące UKS Komorzanka zdobyły pięć medali podczas XVIII Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów w warcabach stupolowych, rozegranych w Szklarskiej Porębie.

XVIII Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów w warcabach stupolowych w Szklarskiej Porębie rozgrano w ośmiu kategoriach: juniorek i juniorów do lat 8, 10, 13 i 16. Reprezentanci UKS-u Komorzanka zdobyli aż pięć medali - trzy złote, jeden srebrny i jeden brązowy!

W kategorii juniorek do lat 8 złoty medal zdobyła drużyna UKS-u Komorzanka Komorze 1, w składzie Wiktoria Bednarek i Danuta Bożejewicz. Złoty i brązowy medal wywalczyły drużyny juniorów do lat 10. Pierwsze miejsce zajął zespół UKS Komorzanka 1 (Wiktor Grzebyszak, Maja Warzywoda (!) i Franciszek Żukrowski), zaś trzecie miejsce zajęła ekipa UKS Komorzanka 2 (Bartosz Faustyniak, Oskar Hofmański, Julian Surma). Trzeci złoty medal dla klubu z Komorza wywalczyły juniorki do lat 16 - Aleksandra Łukomska i Patrycja Tomczak. Natomiast srebrny medal uzyskały juniorki do lat 13 - Nikola Filipiak i Maja Rydz.

Dzięki pięciu zdobytym medalom w klasyfikacji ogólnej podopieczni Andrzeja Ziai zostali najlepszym klubem w Polsce!