Kolejne medale Komorzanki w Kórniku

Opublikowano:
Autor:

Kolejne medale Komorzanki w Kórniku - Zdjęcie główne
Autor: UKS Komorzanka | Opis: Medalowa ekipa Komorzanki w Kórniku

reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportW Kórniku rozegrano styczniowy turniej cyklu Grand Prix w warcabach klasycznych (64-polowych) o Puchar Apator Powogaz.
reklama

Po raz kolejny doskonale w Kórniku spisali się reprezentanci Komorzanki. Wszyscy wrócili z medalami!

W kategorii open drugie miejsce zajęłą Patrycja Tomczak. W kategorii juniorek z roczników 2009-2014 zwyciężyła Natalia Zaremba, a trzecie miejsce zajęła Klaudia Gendek. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców srebrny medal zdobył Wiktor Grzebyszak. W najmłodszej kategorii dzieci z roczników 2015 i młodszych wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła Maja Ziaja, zaś w rywalizacji chłopców srebrny medal wywalczył Alan Gendek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo