Po raz kolejny doskonale w Kórniku spisali się reprezentanci Komorzanki. Wszyscy wrócili z medalami!
W kategorii open drugie miejsce zajęłą Patrycja Tomczak. W kategorii juniorek z roczników 2009-2014 zwyciężyła Natalia Zaremba, a trzecie miejsce zajęła Klaudia Gendek. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców srebrny medal zdobył Wiktor Grzebyszak. W najmłodszej kategorii dzieci z roczników 2015 i młodszych wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła Maja Ziaja, zaś w rywalizacji chłopców srebrny medal wywalczył Alan Gendek.
Komentarze (0)