Reklama

Jarota z licencją. Porażka w sparingu.

Opublikowano:
Autor:

Jarota z licencją. Porażka w sparingu. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN na czwartkowym posiedzeniu pozytywnie rozpatrzyła odwołanie Jaroty Jarocin od decyzji o nieprzyznaniu licencji na grę II lidze. Dzień wcześniej podopieczni Czesława Owczarka przegrali 1:4 z beniaminkiem II ligi - Ruchem Zdzieszowice, który podobnie jak Jarota przygotowuje się do rozgrywek na obiektach w Jarocinie.
Na Jarotę nałożono nadzór infrastrukturalny (dostosowanie stadionu do wymogów licencyjnych). Jarociniacy jesienią swoje spotkania jako gospodarz będą rozgrywać na stadionie Warty w Poznaniu. Na tym samym boisku występować będzie także Polonia Nowy Tomyśl (beniaminek II ligi).

W pierwszym spotkaniu sparingowym Jarota uległa 1:4 Ruchowi Zdzieszowice. Pierwsza połowa toczyła się z lekką przewagą Jaroty. Ruch objął prowadzenie w 19. minucie, ale jarociniacy szybko odpowiedzieli trafieniem Jonasza Jeżewskiego (testowanego zawodnika, który ostatnio występował w Kolejarzu Stróże).
W drugiej połowie Czesław Owczarek wpuścił na boisko kilku juniorów i Ruch, który po przerwie zagrał silniejszym składem, łatwo wypunktował Jarotę.

W Jarocie oprócz Jeżewskiego wystąpili także Maciej Stawiński (pozyskany z Calisii Kalisz) oraz Patryk Cierniewski z Płomyka Koźminiec, który raczej jesienią także będzie występował jarocinskim zespole.


Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice 1:4 (1:1)

0:1 - Leszek Juszczak (19.)
1:1 - Jonasz Jeżewski (21.)
1:2 - Roland Buchała (54.)
1:3 - Sebastian Polak (59.)
1:4 - Adam Giesa (85.)

Jarota Jarocin: Dariusz Brzostowski (46. Dominik Szybiak), Hubert Oczkowski (46. Paweł Majusiak), Bartosz Kieliba (46. Igor Skowron), Piotr Garbarek (65. Bartosz Kieliba), Dariusz Juracki (46. Mateusz Śliwa), Patryk Cierniewski (65. Hubert Oczkowski), Grzegorz Idzikowski, Krzysztof Gościniak (76. Piotr Karcz), Jonasz Jeżewski (65. Dariusz Juracki), Maciej Stawiński (46. Karol Danielak), Krzysztof Bartoszak (65. Maciej Stawiński)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE