Trzej reprezentanci UKS-u Komorzanka - Bartosz Biernacik, Antoni Kościański i Szymon Idziaszek - wzięłi udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego, rozegranym w Środzie Wielkopolskiej. Rywalizowali oni w kategorii chłopców do lat 12. Najlepiej spisał się Antoni Kościański, który został zwycięzcą turnieju w tej gruipie wiekowej.
Dwóch tenisistów Komorzanki wzięło również udział w turnieju rodzinnym (dziecko do lat 13 + inny członek rodziny). Szymon Idziaszek wystartował w tych zawodach wspólnie z bratem Pawłem, zaś Antoni Kościański wraz z tatą Maciejem Kościańskim. W tych zmaganiach bracia Idziaszkowie otarli się o podium, zajmując ostatecznie czwarte miejsce.
Komentarze (0)