Reklama

Dwie ogólnopolskie imprezy warcabowe odbędą się w Żerkowie

Opublikowano: 8 czerwca 2021 12:39
Autor: | Zdjęcie: Archiwum GJ

Dwie ogólnopolskie imprezy warcabowe odbędą się w Żerkowie   - Zdjęcie główne

Dwie ogólnopolskie imprezy warcabowe odbędą się w Żerkowie | foto Archiwum GJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W połowie czerwca w Żerkowie rozegrane zostaną dwie ogólnopolskie imprezy warcabowe – XVIII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów w warcabach klasycznych oraz IV Grand Prix Polski w warcabach stupolowych.

Reklama

Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów po raz kolejny odbywać się będą pod patronatem Burmistrza Żerkowa w dniach 17-18 czerwca w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym. Zawody rozegrane zostaną w czterech kategoriach wiekowych: przedszkolacy (rocz. 2014 i młodsi), szkoła podstawowa klasy młodsze (rocz. 2010-2013), szkoła podstawowa klasy starsze (rocz. 2006-2009) oraz szkoła ponadpodstawowa (rocz. 2001-2005). Początek zmagań w piątek 18 czerwca o godz. 8.30.

Szkoły i uczniowie, którzy chcieliby wziąć udział w mistrzostwach, mogą się zgłaszać do 10 czerwca na adres [email protected] i [email protected] Startowe do udziału w mistrzostwach wynosi 30 zł od zawodnika (uczniowie z gminy Żerków są zwolnieni z opłaty).


Z kolei w sobotę 19 czerwca (początek o godz. 10.00) w tym samym miejscu można wziąć udział w czwartym turnieju tegorocznego cyklu Grand Prix Polski w warcabach stupolowych. W tych zawodach rywalizacja także będzie przebiegać w czterech kategoriach wiekowych: żacy (rocz. 2013 i młodsi), orlicy (rocz. 2011-12), młodzicy (2008-2010) oraz ekstraliga kobiet i mężczyzn (rocz. 2007 i starsi).

Chętni do udziału w tych zawodach powinni się zgłosić 24 godziny przed rozgrywkami, wysyłając swe dane na adres [email protected] i [email protected] Szczegółowych informacji o obu turniejach można uzyskać pod numerem telefonu 600 885 720.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
      

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.