W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików startowali zawodnicy z roczników 2012 i 2013. UKS Taekwondo Jarocin reprezentowała w Bornem Sulinowie tylko jedna zawodniczka - Zuzanna Budasz-Organista. Spisała się jednak znakomicie! Wywalczyła dwa medale. Zwycieżyła w kyorugi (walka) w kategorii dziewcząt 27 kg, zdobywając złoty medal. Z kolei w dwuboju technicznym zdobyła brązowy krążek.
Z kolei UKS Tornado Jarocin był w Bornem Sulinowie reprezentowany przez czworo zawodników. W dwuboju technicznym nie odnieśli oni większych sukcesów, ale w walkach dwóch zawodników zdołało wywalczyć miejsca na podium. Srebrny medal zdobył Nikodem Frąszczak, a brązowy - Arkadiusz Dekert. Jowita Witczak i Maja Szewczyk przegrały swoje pierwsze walki z późniejszymi zwyciężczyniami rywalizacji.
Komentarze (0)