Brazylijski wicemistrz Polski z Kotlina!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportMateusz Topór z Kotlina został wicemistrzem Polski w brazylijskim ju jitsu podczas XVIII Mistrzostw Polski, które zostały rozegrane w Gnieźnie.
reklama

Mateusz Topór został srebrnym medalistą XVIII Mistrzostw Polski w Brazylijskim Ju Jitsu, rozegranych w Gnieźnie. Zawodnik klubu Pretorian Koźmin Wlkp. został wicemistrzem Polski w kategorii Master 1 brązowe i czarne pasy w wadze 94,3 kg. Mieszkaniec Kotlina przegrał tylko w finale z Kamilem Drukałą z Dąbrowy Górniczej. Brązowe medale w tej kategorii wywalczyli Piotr Kuczkowski z Obornik Śląskich i Karol Słowik ze Słupska. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo