Reklama

Przygotowujemy Katalog “Postaw na Fachowców Jarocin 2022”. Dołącz bezpłatnie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Przygotowujemy Katalog “Postaw na Fachowców Jarocin 2022”. Dołącz bezpłatnie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

#wspieramjarocinskie Tworzymy największy katalog branży budowlanej w powiecie jarocińskim - Postaw na Fachowców Jarocin 2022. Katalog ukaże się w wersji papierowej i internetowej. Wpis jest darmowy. Dołącz!

Robimy katalog, w którym znajdą się wszyscy z branży budowlanej z naszego terenu. W ubiegłym roku zebraliśmy ponad 260 firm budowlanych w jednym miejscu! Nasz Katalog “Postaw na Fachowców. Jarocin 2021” cieszył się dużym uznaniem i powodzeniem wśród Czytelników. Dlatego rozpoczynamy drugą edycję, która na nowo zagości w domach mieszkańców Ziemi Jarocińskiej. Zgłoś swoją firmę do Katalogu Postaw na Fachowców Jarocin 2022. Bezpłatnie!

Dlaczego warto być w Katalogu “Postaw na Fachowców Jarocin 2022”

To jedyny taki katalog, który mieszkańcy Ziemi Jarocińskiej mają przez cały rok w domu. Zaglądają i szukają tam firm, gdy chcą budować, remontować lub zmienić wystrój domu albo ogrodu.  Katolog będzie miał również wersję internetową (postać e-booka i interaktywna). 

Tworzymy wyjątkowe wydawnictwo, w którym klienci znajdą kompleksową informację na temat firm działających na naszym terenie. Nie może tam również zabraknąć twojej firmy. Dlaczego?

  • bo podstawowy wpis jest za darmo
  • bo konkurencja już tam jest
  • katalog jest całoroczny i znajdą Cię tam klienci za kilka miesięcy, gdy być może będziesz miał mniej zleceń
  • bo daje to wiarygodność Twojej firmie 
  • bo klienci znajdą Cię też dzięki temu w internecie

"Postaw na Fachowców Jarocin 2022”. Darmowy wpis

Budujesz, rozbudowujesz, aranżujesz lub wyposażasz wnętrza, a może działasz w branży ogrodniczej? Nasz Katalog "Postaw na Fachowców Jarocin 2022" jest dla Ciebie. 

Informacja o Twojej firmie znajdzie się w papierowej wersji Katalogu oraz internetowej, która będzie dostępna na stronie jarocinska.pl w wersji do pobrania oraz w postaci artykułów branżowych. 

Podstawowy wpis do obydwu wersji jest darmowy. Nie musisz nic za niego zapłacić. Jak to możliwe? Katalog tworzymy w ramach akcji #wspieramjarocinskie, której celem jest wsparcie lokalnych firm i przedsiębiorców. 

Jakie firmy warto zgłosić do Katalogu “Postaw na Fachowców Jarocin 2022”

Jeśli działasz w szeroko rozumianej branży  budowlanej i ogrodniczej. Masz sklep firmę, która zajmuje się wystrojem wnętrz lub sprzętem, który potrzebny jest w każdym domu, to Twojej firmy nie może zabraknąć w katalogu budowlanym.

Nasz katalog jest dla fachowców. Zgłoś swój darmowy wpis jeśli jesteś: 

elektrykiem, geodetą, murarzem, dekarzem, malarzem, hydraulikiem, monterem, stolarzem, ogrodnikiem.

“Postaw na Fachowców Jarocin 2022”. Jak otrzymać darmowy wpis?

Podobnie, jak w ubiegłym roku, wpis, zawierający nazwę firmy, adres i telefon jest darmowy!

Jeśli chcesz, aby Twoja firma znalazła się w naszym katalogu, wystarczy wypełnić ankietę (znajdziesz ją na końcu tekstu).

Wpis podstawowy, zawierający nazwę firmy, adres i telefon jest darmowy znajdzie się w wersji papierowej oraz internetowej.

“Postaw na Fachowców Jarocin 2022” - reklama

Zachęcamy również do  pokazania swojej działalności szerzej. Możesz zlecić nam przygotowanie reklamy lub artykułu. Nasi specjaliści przygotują kompleksową obsługę reklamową. Pokaż, że liczysz się w branży i to właśnie na twoją firmę warto postawić!

Wypełnij ankietę teraz. Nie czekaj do ostatniego dnia, bo potem możesz zapomnieć. 

Do dzieła!

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE