Reklama

Wynajem kserokopiarki - czy jest opłacalny?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: www.freepik.com

Wynajem kserokopiarki - czy jest opłacalny? - Zdjęcie główne

foto www.freepik.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Prowadzenie biznesu to nie tylko zdobywanie nowych klientów i rozwój firmy, ale też ciągłe poszukiwaniu nowych sposobów na wprowadzenie oszczędności. Jeśli w Twojej firmie poziom eksploatacji kserokopiarki jest niski lub średni, nie są też potrzebne żadne dodatkowe funkcjonalności oprócz kserowania, kopiowania i druku, warto rozważyć usługę, jaką jest wynajem tego typu urządzeń biurowych.

Reklama

Na czym polega wynajem kserokopiarek i co ma wpływ na koszta usługi?

Dzierżawa kserokopiarek to oferta znacząco różniąca się od leasingu. W przypadku drugiej opcji sprzęt praktycznie należy do Ciebie, również kwestie związane z serwisowaniem i naprawami pozostają po Twojej stronie. Wynajem kserokopiarek jest pod tym względem dużo wygodniejszy, bowiem płacisz jedynie za korzystanie z urządzenia, a firma, od której dzierżawisz urządzenie, odpowiada za regularne serwisowanie, likwidację awarii, uzupełnienie materiałów eksploatacyjnych, etc. Wszystko zależy oczywiście od wybranego pakietu i umowy z daną firmą. W przypadku ForCopy możesz liczyć na bardzo korzystne warunki, rozliczenie następuje bowiem na podstawie ilości wydruków/kopii, etc., a umowa może zostać podpisana zarówno na rok, jak i na cztery lata. Dostępne są również kserokopiarki o różnych parametrach, dzięki czemu każdy przedsiębiorca będzie mógł wyposażyć biuro w urządzenie o preferowanych funkcjonalnościach. Co jeszcze warto wziąć pod uwagę, rozważając takie rozwiązanie?

 

Jak ograniczać koszty w przypadku startujących oraz małych biznesów? Dzierżawa kserokopiarek

Wynajem kserokopiarek to opcja budżetowa, nie tylko ze względu na korzystne opłaty, ale też z powodu, że bardzo łatwo możesz kontrolować wydatki, ponoszone przez Twoją firmę. Wystarczy bowiem oszacować na jakim poziomie Ty oraz Twoi pracownicy eksploatujecie urządzenia biurowe. Jeśli kserokopiarki będziecie używać sporadycznie, czy jest sens zakupu nowego, zdecydowanie kosztownego, sprzętu? Dlatego też dzierżawa kserokopiarek to świetne rozwiązanie zarówno dla małych firm, jak i biznesów, które dopiero startują. Również osoby prowadzące własną działalność mogą być zadowolone - takie usługi można bowiem dopisać do podatku dochodowego, aby go pomniejszyć. Oczywiście, również i duże firmy mogą decydować się na skorzystanie z tego typu usług, jednak zdecydowanie lepszą ofertą będzie dla nich leasing lub zakup własnego sprzętu w większej ilości. Niezależnie od tego, co finalnie postanowisz, specjaliści ForCopy udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie pytania.

 

Kserokopiarki nowe i poleasingowe w ofercie sklepu ForCopy

Kserokopiarki to bez wątpienia bardzo ważny element wyposażenia biura, nawet jeśli wydaje Ci się, że nikomu nie są one do szczęścia potrzebne. Wystarczy kilka dni, aby docenić wygodę i możliwości, jakie oferuje tego typu sprzęt. Są też na rynku branże, których praktycznie nie da się prowadzić bez kserokopiarki, a wynajem maszyny pozwala obniżyć koszty jej użytkowania - nie trzeba się bowiem przejmować tym, ile będzie Cię kosztować eksploatacja. Sprawdź ofertę sklepu internetowego ForCopy i dowiedz się więcej o usługach firmy - wybierz prawdziwych specjalistów!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy