Reklama

Szeroki wybór ubezpieczeń. Nie czekaj, ubezpiecz się z Unilink

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Ubezpieczalnia UniLink dba o to, aby oferta produktowa była ofertą kompleksową ze wszystkimi liczącymi się na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. W portfolio firmy znajdą Państwo standardowe produkty ubezpieczeniowe, a także inne, specjalne rozwiązania przygotowane tylko dla tej ubezpieczalni.

Unilink to ubezpieczalnia, w której ofercie znajdziecie bardzo szeroki wybór różnego rodzaju zabezpieczeń. Dodatkowym atutem, o którym warto wspomnieć jest fakt, iż zakres świadczeń tej firmy jest tak ogromny, że możecie wybierać spośród ponad 40 ubezpieczycieli.

Unilink ma nową siedzibę

Teraz mogą Państwo znaleźć tę ubezpieczalnie w zupełnie nowym miejscu

Jarocin św. Ducha 13 (parking za Glanem)

UNILINK -Lider Ubezpieczeń

609 848 989

Dlaczego warto wybrać Unilink?

Ubezpieczalnia Unilink dba o to, aby oferta produktowa była kompleksowa i zawierała w sobie wszystkie liczące się na Polskim rynku Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Z tego względu w ich ofercie możecie wybierać spośród ofert ponad 40 ubezpieczycieli. To bardzo duży atut, ponieważ nie macie narzuconych pakietów odgórnie, a sami możecie wybrać ten, który jest dla Was odpowiedni.

Wybierz najlepsze ubezpieczenie nieruchomości

Skoro już wiecie, że w ofercie tej firmy możecie wybierać spośród kilkudziesięciu ubezpieczycieli - warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Dom to miejsce, które kojarzy się nam z bezpieczeństwem. Niestety, natura niejednokrotnie udowodniła nam, że potrafi spłatać prawdziwe figle. Nawałnice, wichury i mocne burze wywołują u ludzi gęsią skórkę. Warto zadbać o to, aby nasze budynki (zarówno mieszkalne jak również firmowe) były zabezpieczone na wypadek różnych, niefortunnych zdarzeń. Dodatkowym atutem jest fakt, iż ubezpiecznie, które otrzymujecie obejmuje również kradzieże, dewastacje i inne szkody związane z posiadanymi przez nas nieruchomościami.
Z Unilink ubezpieczysz swój dom, mieszkanie czy obiekt firmowy. Skontaktuj się z ubezpieczycielem i udaj się na rozmowę, w której zostaną Ci przedstawione szczegóły.

Wybierz najlepsze ubezpieczenie OC, AC i NNW i nie tylko w Jarocinie

Każdy człowiek, który posiada samochód co rok musi liczyć się z wydaniem pieniędzy na jego ubezpiecznie. Zabezpieczenia finansowe pojazdów potrafią być bardzo kosztowne. Są jednak bardzo ważne, gdyż zapewniają nam zwrot pieniędzy w razie wypadków i nie tylko.
Szukanie odpowiedniego ubezpieczyciela na własną rękę może być żmudne i męczące. Po co się obciążać? Przy wyborze Ubezpieczalni Unilink nie musicie się o nic martwić. Szeroka baza Towarzystw Ubezpieczeniowych, którą dysponuje firma pomoże Wam znaleźć miejsce, w którym ubezpieczycie swoje pojazdy w najkorzystniejszej cenie.

Ubezpieczenia na życie 

Zdrowie jest najcenniejszą wartością człowieka. Nie możemy go kupić, ale możemy je ubezpieczyć. Ubezpieczenie na życie to zdecydowanie najchętniej wybierany produkt. Nic dziwnego, przecież to właśnie ono jest najcenniejszym co posiadamy. Każdy z nas chce zapewnić w bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim. W ofercie Unilink ubezpieczycie się na wypadek takich zdarzeń jak:

 • śmierć w wypadku samochodowym,
 • urazy ciała,
 • inwalidztwo,
 • wypadki przy pracy,
 • długotrwała choroba,
 • rehabilitacja,
 • narodziny dziecka.

Korzystne pakiety zdrowotne w Jarocinie

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne to świetne rozwiązanie dla osób, które często korzystają z prywatnej opieki medycznej. Miesięczna składka takiej polisy jest o wiele niższa niż pojedyncza wizyta u specjalisty.
Warto dodać też, iż polisa na życie w Unilink może być indywidualna, ale też obejmująca grupę osób.
W ramach prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, w zależności od wybranego ubezpieczyciela oraz pakietu, możesz liczyć również na:

 • badania specjalistyczne;
 • testy diagnostyczne;
 • zabiegi ambulatoryjne (wymagające od pacjenta pozostania w placówce dłużej niż 24 godziny);
 • dostęp do rehabilitacji;
 • świadczenia szpitalne.

Przygotuj się na wrzesień, wykup ubezpieczenie szkolne

Wiek szkolny to cudowny czas pełen zabaw i zdobywania nowej wiedzy. No właśnie… zabaw. A co jeśli podczas wygłupów na szkolnym korytarzu dziecku podwinie się nowa i niefortunnie skręci kostkę? Właśnie na wypadek takich zdarzeń zostało przygotowane ubezpieczenie szkolne NNW. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich dzieci i wykup polisę, która pokryje koszty leczenia i rehabilitacji, gdy Twoja pociecha ulegnie wypadkowi.

Ubezpieczenie NNW dla przedszkolaków

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę, jak ważnym momentem jest pójście dziecka do przedszkola. To początek nowego etapu, kiedy nasza pociecha zostaje stopniowo wdrażana w edukację.W tym szczególny czasie, rodzice kilkulatków powinni zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo – a w tym przypadku doskonale sprawdzi się ubezpieczenie NNW dla przedszkolaka.

Wybierasz się na studia? Pomyśl o polisie

Już w październiku rozpocznie się nowy rok akademicki. Jeśli wybierasz się na studia, warto pomyśleć nad swoim bezpieczeństwem. Jesteśmy bowiem narażeni na wypadki z każdej strony, bez względu na wiek. Z tego względu nie należy zapominać o polisie NNW na wypadek nieprzyjemności losu. Studenci bardzo często mogą skorzystać z polis oferowanych przez uczelnię, jednak jej zakres może okazać się niewystarczający. Właśnie dlatego warto rozważyć ubezpieczenie indywidualne, które pozwoli Ci dopasować zakres ubezpieczenia do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenia podróży idealne na wakacje i nie tylko

Lato w pełni, a co za tym idzie? Ludzie zaczynają podróżować. W Unilink możesz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na wypadek wyjazdu wakacyjnego i ferii, a także zabezpieczyć siebie i swój bagaż podczas podróży służbowej.
W ofercie Unilink, ubezpieczenie podróży tyczy się takich rzeczy jak:

 • ubezpieczenie turystyczne za granicę,
 • ubezpieczenie podróży służbowej,
 • ubezpieczenie  pracy za granicą,
 • ubezpieczenie bagażu.
Nie czekaj. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo na wyjeździe już dziś.

Ubezpieczenie firm

W Unilink znajdziesz szeroki wybór ubezpieczeń, zarówno dla Ciebie jako indywidualnego przedsiębiorcy, ale też dla właściciela lub współwłaściciela dużej firmy. W tym miejscu znajdziesz również ubezpieczenie OC na wypadek, gdyby Twoja profesja wymagała ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpiecz swoją firmę już dziś. Zadbaj o:

 • ubezpieczenie firmy
 • ubezpieczenie floty samochodowej
 • OC zawodowe
 • OC przewoźnika
 • OC zarządcy nieruchomości
 • ubezpieczenie Cargo
 • ochronę prawną
 • ubezpieczenie nieruchomości komercyjnych

Szeroka oferta ubezpieczeń rolnych

Posiadanie ubezpieczenia dla rolników to wsparcie finansowe dla Ciebie jak i Twojej rodziny oraz gospodarstwa w wielu trudnych losowych sytuacjach. Każdy właściciel gospodarstwa rolnego wie, jak niewiele wystarczy, aby efekty ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy zostały w jednej chwili zniszczone przez niesprzyjające warunki pogodowe. Natura jest nieprzewidywalna i nie da się jej ujarzmić. Dlatego też, aby chronić swój nierzadko bardzo kosztowny sprzęt oraz cenne uprawy, warto zabezpieczyć się za pomocą odpowiedniego ubezpieczenia. Unilink zadba o odpowiednie:

 • ubezpieczenie budynków i OC Gospodarstwa Rolnego - to kompleksowe ubezpieczenie dla właścicieli gospodarstw rolnych. Obejmuje zarówno ubezpieczenia obowiązkowe jak i szereg ubezpieczeń dobrowolnych.
 • ubezpieczenie zwierząt – Ubezpieczenia Koni, produkcji zwierzęcej i zwierząt gospodarskich i wiele innych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE