Reklama

Strefa Relaksu. Unikatowy Świat Masaży

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Strefa relaksu

Strefa Relaksu. Unikatowy Świat Masaży - Zdjęcie główne

foto Strefa relaksu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Strefa Relaksu to świat unikatowych masaży, w którym światło, wystrój oraz zapach i dźwięk pozwolą Ci osiągnąć głębokie odprężenie. Nie jesteśmy, zwykłym gabinetem masażu relaksacyjnego, gdyż nasza filozofia sięga o wiele głębiej.

Ideologię masażu czerpiemy z całego świata, z miejsc gdzie masaż jest głęboko zakorzeniony w kulturze, krajów takich jak Japonia czy Chiny.

Czym zatem jest tak naprawdę Strefa Relaksu? Nie da się tego w całości opisać słowami, tego koniecznie trzeba doświadczyć.

Chcemy, aby wizyta w naszym wyjątkowym gabinecie była głębokim odprężającym przeżyciem, które zrelaksuje, odpręży oraz naładuje ciało witalną energią.

Człowiek z założenia, to idealny balans pomiędzy ciałem a umysłem, kiedy ten balans jest zachowany możemy osiągnąć pełne odprężenie, zrelaksować się.

W Strefie Relaksu pracujemy, nie tylko z ciałem ale również ze zmysłami. Oddziałujemy na doznania wizualne, dźwiękowe, zapach i nie tylko.

W Strefie Relaksu nic nie jest dziełem przypadku. Każdy detal ma znaczenie w drodze do odprężenia. Zależy nam, aby nasi goście choć na pewien czas poczuli się jak „Alicja w krainie czarów”.

Dzień dobry, w Strefie Relaksu

Czyli co na Was czeka?

Zaczniemy od zabrania Was do Nieba, czekoladowego Nieba.

Masaż Czekoladowe Niebo, to jedna z naszych głównych pozycji, od której zaczęliśmy tworzenie ideologi Strefy Relaksu. Jest to wyjątkowo przyjemny relaksacyjny masaż pleców gorącą czekoladą, lecz nie taką zwykłą czekoladą. Naszą czekoladę tworzą prawdziwi pasjonaci i jest to nasza słodka tajemnica, ale możemy zdradzić, że pochodzi prosto z Peru.

Nasza Księga Masaży jest bogata i nie sposób jej tu opisać. Są w niej masaże gorącymi kamieniami, masaże gorącą świecą, masaż twarzy Kobido,

który odmłodzi i ujędrni skórę twarzy, masaż pałeczkami bambusowymi i wiele innych.

Również masaże dla dwojga na specjalne okazje i bez okazji też :)

Mamy specjalne pakiety prezentowe, vouchery, wszystko dzięki czemu możecie sprawićwyjątkową przyjemność także bliskim.

A na koniec, na drogę, dostaniecie do picia gorącą czekoladę lub kawkę.

kom. 577 598 633

ul. 700-lecia 3D, Żerków

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE