Reklama

Remedium na wysokie ceny gier, czyli cyfrowe rynki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Remedium na wysokie ceny gier, czyli cyfrowe rynki - Zdjęcie główne

foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Czym są cyfrowe rynki?

Obecny stan gospodarki sprawia, że niedługo będziemy musieli zacząć dokładnie planować to, jak i gdzie wydamy nasze pieniądze. Oznacza to, że środki przeznaczone na rozrywkę zostaną znacznie ograniczone, zamiast tego będziemy musieli zacząć oszczędzać na podstawowe potrzeby. Brzmi znajomo? Nie musi tak brzmieć, wszak istnieje wiele cyfrowych rynków, takich jak Eneba, które oferują specjalne promocje na artykuły związane i niezwiązane z grami. Jesteś zainteresowany? Oto jak zacząć oszczędzać.

Zacznij kupować przez internet

Cyfrowe rynki zyskały na popularności podczas pandemii, niedługo wszyscy zdali sobie sprawę z tego, jak szybkie i wygodne jest robienie zakupów online. Co więcej, jest to również tańsze. Podczas przeglądania cyfrowych rynków znajdziesz całą masę gier komputerowych kluczy, kart podarunkowych, niezliczonych usług i subskrypcji. Należą do nich również sklepy Apple, Google, Amazon, Xbox i Playstation.

Subskrypcje pozwolą Ci zaoszczędzić DUŻO pieniędzy

Plant subskrypcje takie jak Xbox Game Pass Ultimate i PlayStation Plus szczycą się tym, że oferują całe biblioteki zawierające niezliczone tytuły dostępne za miesięczną opłatą. Oznacza to, że możesz zagrać w setki gier praktycznie za darmo, ponieważ miesięczna subskrypcja kosztuje jedynie drobną część tego ile kosztuje jedna nowa gra. Nie musisz już więcej płacić pełnej ceny za jedną grę - miesieczna subskrypcja pozwoli Ci zagrać w wyróżnione przez krytyków tytuły, bez uszczerbku na Twoim budżecie. To tak jak Netflix, tylko, że z grami.

Osoby, które lubią grać online, a subskrypcja typu Netflix tylko ich rozprasza, mogą wybrać spośród pakietów PS Plus Essential lub Xbox Gold. Tańsze subskrypcje są idealne jeśli chcesz grać online, potrzebujesz ich aby zyskać dostęp do funkcji multiplayer. Co więcej, Sony i Microsoft udostępniają subskrybentom Live i Plus nawet trzy gry miesięcznie i to zupełnie za darmo. Możesz też liczyć na ogromne zniżki w sklepach Microsoft i PSN, sięgające nawet 85% i obejmujące gry, filmy i inne. Jeśli bardzo chcesz kupić jedną konkretną grę, to zniżki tego typu pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Karty podarunkowe pomagają oszczędzać

Niezależnie od Twojej sytuacji finansowej, każdy z nas, w miarę możliwości chciałby móc wydawać mniej. W ostatnihc latach karty podarunkowe zaczęły zyskiwać nowe zastosowanie, nie tylko okazały się wygodniejszą metodą płacenia, gracze odkryli także, że z ich pomocą można kupić gry taniej. Jeśli uda Ci się znaleźć dobrą ofertę z kartami podarunkowymi, będziesz mógł zapłacić za gry mniej niż wynosi wartość karty.

Karty podarunkowe występują w niezliczonych odmianach i obejmują znacznie więcej niż tylko gry komputerowe. Możesz wydawać mniej w sklepie PlayStation dzięki kartom PSN, możesz też dorwać tańszego Netflixa lub Spotify. Cyfrowe rynki oferują wiele różnych kart podarunkowych, dla osób, które lubią oszczędzać. Możesz z łatwością znaleźć karty podarunkowe do gier takich, jak Fortnite czy Roblox oraz zdobyć specjalne dodatki w danych tytułach.

Istnieją niezliczone sposoby na oszczędzanie podczas kupowania gier i innych produktów związanych z rozrywką. Zakup kluczy gier na cyfrowych rynkach pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze przy jednorazowych transakcjach. Jednocześnie, subskrypcje zminimalizują koszty i zapewnią Ci dostęp do niezliczonych gier, przez cały okres ich trwania. Wybór karty podarunkowej jako alternatywy dla zwykłej waluty, również pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze, pod warunkiem że uda Ci się znaleźć oferty w których cena karty jest mniejsza niż jej właściwa wartość nabywcza. Oszczędzanie na rozrywce jest łatwe, wystarczy, że wybierzesz metodę, która najbardziej Ci odpowiada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE