Reklama

PrestaShop a pobieranie danych firm?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiały partnera

PrestaShop a pobieranie danych firm? - Zdjęcie główne

foto Materiały partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Dodatki, szablony oraz moduły PrestaShop od polskich deweloperów dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego X13.pl. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom ułatwisz pracę sobie oraz swojej firmie i zaoszczędzisz cenny czas. Z każdym rokiem staramy się coraz lepiej rozumieć potrzeby naszych klientów i rozbudowywać naszą ofertę, dostosowując ją do wymagań zmieniającego się rynku. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić twoim pracownikom cenny czas.

Reklama

Moduł dotyczący pobierania danych firmy na podstawie NIPu z GUS/REGON

Oferowany przez nas moduł to narzędzie, które pozwoli ci pobierać aktualne dane firmy na podstawie numeru NIP. Dzięki temu rozwiązaniu zlikwidujesz problem zrobionych przez klienta literówek lub nieprawidłowo uzupełnionych danych teleadresowych, które często występują w przypadku dużej ilości zamówień. 

 

Moduł, który zakupisz na stronie sklepu, pozwala ci pobierać dane firm na podstawie numeru NIP, który posiadają. Dzięki takiej funkcji w sposób szybki i intuicyjny uzupełnisz pola adresowe o wybrane dane firmowe. A to wszystko za pomocą jednego kliknięcia na twoim pulpicie. To kompleksowe rozwiązanie będzie miało swoje zastosowanie w każdym sklepie internetowym, który prowadzi sprzedaż dla firm. Taki moduł to spore ułatwienie, szczególnie jeżeli zależy ci na zredukowaniu ilości zamówień z błędnymi danymi. Decydując się na zakup tego modułu, ułatwiasz sobie sprawę wprowadzania poprawek faktur z błędnymi danymi użytkowników oraz ułatwiasz proces zakupów swoim klientom. 

Automatyczna instalacja pakietu pozwala w błyskawiczny sposób przejść do wpisywania informacji w polu firma, na ich podstawie wyszukane zostają odpowiednie numer NIP. Wybierając swój indywidualny numer NIP, klient może swobodnie pobierać dane firmy oraz łączyć się z witryną GUS, z której pobiera przypisane dane. Aktualne dane z Głównego Urzędu Statystycznego ułatwiają proces składania zamówienia, wpływając w znaczącym stopniu na jego jakość. Takie informacje jak: miasto,  nazwa firmy, potrzeby kod pocztowy czy numer adresowy pojawią się zaraz po kliknięciu w przycisk "pobierz dane". W wypadku gdy dana firma nie zostanie odszukana w bazie danych, twój klient zostanie o tym poinformowany, poprzez stosowny komunikat. 

 

Moduł pobieranie danych z NIP prestashop obsługuje wiele formatów podawanych numerów NIP m.in.: same cyfry wybranego numer, przedrostek odpowiedniego kraju oraz cyfry, cyfry oddzielone od siebie spacją, a także cyfry z myślnikami. Co więcej, znaki, które nie mogą znaleźć się w odpowiednich polach takie jak :& # _, zostaną automatycznie usunięte.  Korzystając z naszego udogodnienia, nie tylko zaoszczędzisz sporo czasu swoim pracownikom, będziesz także miał możliwość dostosowania wyglądu do potrzeb twojej witryny. Dzięki dwóm specjalnie przygotowanym stylom będziesz mógł podjąć decyzję co do sposobu wyświetlania modułu. Do wyboru będzie opcja dodatkowego formularza lub prostego przycisku w minimalistycznym stylu. Tylko od ciebie zależy czy skorzystasz z sugerowanego przez pakiet miejsca wyświetlania takiego dodatku, czy zdecydujesz się na autorski hook. 

 

Dodany do modułu funkcjonalny klucz pozwala rozpocząć pracę bezpośrednio po instalacji, możesz także zasięgnąć informacji w GUS w celu wygenerowania własnego, oryginalnego klucza dostępu. Funkcjonalność modułu pozwala na dobranie odpowiedniego stylu oraz jego pozycji, a indywidualny klucz GUS sprawdza się w sposób niezawodny. Niewątpliwą zaletą korzystania z modułu będzie znacząco mniejsza ilość zamówień z niepoprawnie wpisanymi danymi oraz błyskawiczne pobieranie właściwych danych adresowych przez twoich klientów za pomocą jednego kliknięcia. 

 

Moduły PrestaShop 

Dostępne na naszej stronie moduły prestashop to nowoczesne rozwiązanie dla twojego biznesu. Projektując stronę, zadbaliśmy o podział odpowiednich sekcji na kilka kluczowych kategorii m.in.: Marketing, Społecznościowe, Administracja. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością odszukasz moduły dopasowane do indywidualnych potrzeb twojej strony. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy