Reklama

Pożyczki online - jak bezpiecznie pożyczać gotówkę przez Internet?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie parnera

Pożyczki online - jak bezpiecznie pożyczać gotówkę przez Internet? - Zdjęcie główne

foto zdjęcie parnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, a nie masz własnych oszczędności, prawdopodobnie interesują Cię oferty firm pożyczkowych. Dobra wiadomość jest taka, że możesz teraz wziąć pożyczkę bez wychodzenia z domu i cieszyć się przelewem już po 15 minutach. Ale jak znaleźć najlepsze oferty pożyczek online?

Reklama

Nie masz doświadczenia w pożyczaniu pieniędzy przez Internet i obawiasz się, że coś pójdzie nie tak? Spokojnie. Podpowiemy, jak szukać finansowania w Internecie i gdzie znajdziesz najlepsze pożyczki online.

Określ, czego potrzebujesz

Zanim zaczniesz w ogóle rozglądać się za firmą pożyczkową, odpowiedz sobie na kilka prostych pytań. Ile pieniędzy chcesz pożyczyć? Na jak długo? Czy spłacisz całość w 30 dni (chwilówka), czy raczej w ratach (pożyczka ratalna)? Jak wysokie raty nie obciążą Twojego budżetu? W ten sposób określasz parametry pożyczki.

Wybierz firmę, która ma w swojej ofercie dokładnie taki produkt, którego potrzebujesz. Nie dawaj się skusić na oferty lepiej promowane, ale dla Ciebie nieatrakcyjne.

Skorzystaj z oferty sprawdzonych i rzetelnych firm pożyczkowych

Nie bierz pożyczki od firmy ogłaszającej się na przystanku za pomocą małej karteczki z numerem telefonu. Nie wiadomo, co to za firma i czy w ogóle istnieje.

Dobre firmy pożyczkowe są zarejestrowane jako działalność gospodarcza oraz figurują w rejestrze Związku Firm Pożyczkowych. Zaciągając pożyczkę w takiej firmie, masz pewność, że działa w zgodzie z prawem i pożyczenie od niej pieniędzy będzie bezpieczne i komfortowe.

Poszukaj ofert w rankingach pożyczkowych

Jaka pożyczka online będzie dla Ciebie najlepsza? Ranking chwilówek przez Internet oraz ranking pożyczek ratalnych zawiera najlepsze oferty pożyczek online. Wszystkie firmy, których produkty finansowe trafiły do rankingu, są sprawdzone i rzetelne i figurują w Związku Firm Pożyczkowych opisanym przed chwilą.

Ranking pożyczek online dodatkowo umożliwi Ci porównanie dostępnych ofert. Łatwo wybierzesz taką firmę, która nie tylko ma pożyczkę dla Ciebie (parametry pożyczki ustaliłeś w pierwszym kroku), ale jeszcze ma najkorzystniejsze warunki.

Najlepsze pożyczki online? Sprawdź opinie innych!

Ostatni krok to sprawdzenie opinii innych ludzi. Popytaj znajomych, może brali niedawno pożyczkę i podzielą się swoimi doświadczeniami. Wyszukaj też opinie w Internecie, wpisując „[nazwa firmy pożyczkowej] opinie”. Jeśli jakaś firma zebrała złe opinie, z łatwością je znajdziesz.

Znalazłeś ofertę i co teraz?

Teraz po prostu złóż wniosek online (nie obawiaj się tego, Twoje dane będą bezpieczne) i poczekaj na decyzję pożyczkową i szybki przelew na konto. Powodzenia!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE