Reklama

Czy warto zdecydować się abonament medyczny?

Opublikowano: wt, 10 sie 2021 11:41
Autor: | Zdjęcie: Materiały partnera

Czy warto zdecydować się abonament medyczny? - Zdjęcie główne

foto Materiały partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Dostęp do publicznej opieki medycznej jest...jaki jest. Każdy z nas, w szczególności osoby dorosłe, mają jakieś zdanie na ten temat. Tak, przyznajmy śmiało, że w szczególności rok 2020 pokazał nam, jak mocno kuleje nasza służba zdrowia. Warto więc zastanowić się nad tym, czy będzie nam się opłacało wykupić abonament medyczny w LuxMed lub w innej, tego typu placówce.

Reklama

Prywatna opieka medyczna

Długie kolejki do lekarzy specjalistów, długi czas (czasem nawet kilka lat) oczekiwania na wizytę, brak możliwości skorzystania z szybkiej i sprawnej pomocy medycznej, konieczność zapłacenia za szybko zrealizowane zabiegi i operacje - czy trzeba wymieniać dalej? To co dzieje się w publicznej opiece medycznej, to jedna wielka tragedia. Nie ma tu co przebierać w słowach. Nie ma się tu co oburzać. Taka jest bowiem szczera prawda, która sprawia, że coraz większa liczba klientów decyduje się na to, aby wykupić abonament medyczny w LuxMed. Ale po co płacić dodatkowe pieniądze, skoro mamy dostęp do czegoś, co nam się prawnie należy? Pamiętajmy o tym, że zdrowie mamy tylko jedno i należy o nie dbać, dopóki mamy na to czas.

Zalety prywatnych pakietów medycznych

Osoby, które nie wiedzą, czy warto inwestować w abonament medyczny w LuxMed, muszą poznać zalety, jakie związane są z tego typu usługami. Zalicza się m.in. do nich oszczędność czasu. Nigdy nie będziemy musieli czekać na wizytę w gabinecie lekarskim dłużej niż miesiąc. Mowa jest tutaj o specjalistach, takich jak np. kardiolog, urolog, dermatolog, laryngolog, endokrynolog, ginekolog, itd. Jeżeli chodzi o podstawową opiekę medyczną, to na ogół mamy do czynienia z wizytą, która planowana jest dosłownie z godziny na godzinę, maksymalnie na następny dzień, jeżeli naszego lekarza prowadzącego nie ma pod ręką. Zawsze można skorzystać też z pomocy innych lekarzy, którzy znajdują się akurat na miejscu. Warto pamiętać o tym, że abonamenty medyczne oferują możliwość objęcia opieką zdrowotną nie tylko jedna osobę, ale również bliską rodzinę, np. żona/mąż, dzieci, a nawet rodzice.

Fachowa pomoc medyczna

Prywatny abonament medyczny oferuje również szeroki dostęp do badań diagnostycznych, które są podstawą do tego, aby określić z jakimi schorzeniami pacjent ma do czynienia. Wszystkie podstawowe badania laboratoryjne zapewnione są w cenie, a wyniki dostępne są maksymalnie w ciągu 24h od momentu wykonania badania. Również, w ramach prywatnych pakietów medycznych można wykonać bardziej skomplikowane badania diagnostyczne, jeżeli istnieje taka potrzeba. Oferta abonamentów medycznych zależna jest tak naprawdę od tego, na co dokładnie będziemy chcieli się zdecydować. Wszystkie placówki medyczne w swojej ofercie mają po kilka, czasem nawet kilkanaście pakietów medycznych. Fachowa obsługa pomoże nam wszystko dopasować, abyśmy bez żadnych problemów zostali objęci abonamentem medycznym. Warto inwestować w swoje zdrowie, dzięki czemu będziemy mogli w odpowiednim czasie zareagować, jeżeli będzie działo się coś niedobrego. Ze zdrowiem nie należy żartować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy