Reklama

3 sposoby na dzielenie się sukcesem z bliskimi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie parnera

3 sposoby na dzielenie się sukcesem z bliskimi - Zdjęcie główne

foto zdjęcie parnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Dzielenie się naszymi osiągnięciami z innymi sprawia radość nie tylko nam. W ten sposób cieszą one również wszystkich dookoła - od członków rodziny po przyjaciół czy współpracowników. Tworzenie więzi i dzielenie się może być kluczowe w przypadku przebywania z daleka od domu, kiedy to inny język, nieznane miejsce lub kultura może powodować poczucie osamotnienia, utratę nadziei lub motywacji. W takich sytuacjach pozostanie w kontakcie z domem i bliskimi może być jedynym sposobem na zachowanie radości i sensu życia.

Reklama

la osób pracujących za granicą przelewy pieniężne oznaczają połączenie z bliskimi, bez względu na dzielącą odległość. Jest to forma kontaktu z tymi, na których nam zależy, z którymi chcemy dzielić nasz sukces. W tak ważnym zadaniu liczy się to, aby czuć się bezpiecznie, móc zaufać usłudze i aby była ona dostępna tu i teraz, kiedy jej najbardziej potrzebujemy. W podróży służbowej, w akademiku czy w czasie wakacji – dostęp do przelewów 24/7 to dziś konieczność. Konieczność, którą Western Union czyni łatwą, bo można także wybrać najbardziej wygodny sposób przesłania pieniędzy, zarówno dla wysyłającego, jak i odbiorcy.

Wysyłaj pieniądze online, za pomocą aplikacji mobilnej lub osobiście - wszystko, czego potrzebujesz - szybko i niezawodnie. W dowolnym momencie po wysłaniu pieniędzy za pośrednictwem Western Union możesz sprawdzić transakcję online, śledzić jej status i otrzymywać informacje o procesie. Twój odbiorca może wybrać najwygodniejszy sposób odbioru przelewu – bezpośrednio na konto bankowe, do portfela mobilnego lub po prostu gotówką. Ponieważ WU działa w ponad 200 krajach na całym świecie, jest bardzo łatwo dostępny. Nawet w sytuacjach awaryjnych wiesz, że możesz czuć się bezpiecznie i w kontakcie.

Dzięki Western Union możesz wybrać, która opcja wysyłania pieniędzy jest dla Ciebie najlepsza :

  • Przesyłanie pieniędzy online. To wygodna i nieskomplikowana metoda przelewu pieniędzy. Wybierz kraj, kwotę i sposób, w jaki odbiorca ma ją otrzymać. Możesz wybrać preferowaną metodę płatności, nawet opcję całkowicie darmową. Zobaczysz całe podsumowanie i czas realizacji przelewu zanim podejmiesz decyzję. Sam wybierasz, co najlepiej sprawdzi się w twoim przypadku. Będziesz mógł śledzić przekaz pieniężny, a nawet anulować w przypadku błędów, jeśli odbiorca jeszcze go nie odebrał.
  • Mobilna aplikacja. Wygodny sposób na przelewy - dosłownie na wyciągnięcie ręki. Pobierz niezawodną aplikację, łatwo dodawaj swoje dane dzięki funkcjom takim jak skanowanie kart i zweryfikuj swoją tożsamość, aby uzyskać dodatkowe bezpieczeństwo za pomocą prawa jazdy, paszportu lub dowodu osobistego. Następnie wybierz miejsce docelowe, kwotę, dodaj dane odbiorcy, zrób przelew i śledź go.
  • Przesyłanie pieniędzy osobiście. Wybierz lokalizację agentury w pobliżu i po prostu wyślij pieniądze osobiście. Dzięki setkom lokalizacji jest to niezwykle wygodne. Wypełnij prosty formularz, przekaż kwotę, którą chcesz wysłać, a przelew zostanie zrealizowany za ciebie.
Tak jak ty możesz wybrać najwygodniejszy sposób przesyłania pieniędzy za pośrednictwem Western Union, tak i odbiorca może wybrać, w jaki sposób chce je otrzymać:

  • Przelew na konto bankowe. Wygodny i niezawodny sposób otrzymywania pieniędzy, który świetnie sprawdza się przy większych transakcjach. Otrzymuje się pieniądze bezpośrednio na konto bankowe i można z nich korzystać wedle uznania - płacić za zakupy lub usługi, dokonywać transakcji lub wypłacić.
  • Przelew do mobilnego portfela. Świetna opcja, gdy potrzebujesz pieniędzy w podróży. Szybkie transakcje i łatwy dostęp sprawiają, że jest to opcja dla osób dużo podróżujących czy studiujących za granicą.
  • Gotówka. W sytuacjach, gdy potrzebujesz gotówki – jest to prosta, niezawodna metoda, która świetnie sprawdza się zarówno przy małych, jak i dużych transakcjach. Po prostu odbierz pieniądze z najbliższej lokalizacji, ponieważ dobrze rozwinięta sieć placówek Western Union umożliwia wygodne odbieranie pieniędzy w gotówce .
Wygoda dla ciebie i twojego odbiorcy – wysyłanie pieniędzy nigdy nie było tak proste. Możesz czuć się swobodnie, ponieważ wszystkie przelewy i twoje dane osobowe są w pełni szyfrowane i chronione zgodnie z wymagania Europejskiego Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych. W rzeczywistości masz również do wyboru trzy opcje płatności. Za usługi możesz zapłacić gotówką, kartą lub po prostu przelewem. Dzięki elastyczności wysyłania pieniędzy tak, jak chcesz i płacenia za nie, jak chcesz, poczujesz się bardziej związany z tymi, których kochasz.

Przelewy pieniężne, zarówno lokalne, jak i międzynarodowe, są możliwe dzięki całodobowej obsłudze, śledzeniu przekazów pieniężnych i szyfrowaniu, dzięki czemu masz pewność, że najważniejsza część – dzielenie się sukcesem z osobami, na których ci zależy – jest dostępna na wyciągnięcie ręki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE