Reklama

Zgłoś swój zespół do konkursu na Jarocin Festiwalu 2015

Opublikowano:
Autor:

Zgłoś swój zespół do konkursu na Jarocin Festiwalu 2015 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

W środę ruszył pierwszy etap konkursu dla młodych kapel – Jarocińskich Rytmów Młodych. Zespoły mogą nadsyłać swoje nagrania tylko do 15 kwietnia.

W tym roku, w związku z wyłonieniem nowego organizatora, w organizacji Jarocin Festiwalu nastąpiło kilka zmian. Jedna z większych dotyczy sposobu organizacji Jarocińskich Rytmów Młodych.

Młode kapele mogą nadsyłać razem z kartą zgłoszenia swoje nagrania od 1 do 15 kwietnia na adres rm@imprezyprestige.com. Następnie wyłonione zostaną zespoły, które wezmą udział w eliminacjach regionalnych. Będą one polegały na zagraniu koncertu w jednym z pięciu miast: Rudzie Śląskiej, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku lub Goleniowie. Na każde miasto będzie przypadać 12 zespołów, z których dalej przejdą po 3 kapele, które zagrają koncerty w Spichlerzu Polskiego Rocka. Ostatecznie ośmiu najlepszych wystąpi na dużej scenie podczas Jarocin Festiwalu 2015. Organizatorzy zapowiadają, że przyznają także trzy dzikie karty.

– Scena będzie dość duża, podzielona na trzy części. Gwiazda będzie grała w środkowym oknie, za chwilę zespoły po bokach, żeby była możliwość pokazania ich na tej samej scenie, w tym samym miejscu. Nie trzeba będzie nigdzie spacerować – mówił niedawno Marek Kurzawa, współwłaściciel firmy Prestige MJM. Zapewnił też, że młode kapele będą grały w godzinach wieczornych.

Przeczytaj regulamin konkursu i pobierz kartę zgłoszenia

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE