Reklama

Za Zu Zi i Przemyk na "Oceanie"

Opublikowano:
Autor:

 Za Zu Zi i Przemyk na "Oceanie"  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Na przełomie lutego i marca zespół Za Zu Zi planuje wydanie maxi-singla „Ocean” z dwoma premierowymi utworami. W tytułowym numerze razem z reggae’owcami zaśpiewała Renata Przemyk.

Prace nad nagraniami rozpoczęły się pod koniec 2009 roku. - Po rocznej przewie, na początku lutego (2009 r. - przyp. red.) spotkaliśmy się ponownie w sali prób i od razu zaczęły powstawać nowe utwory. Potem była seria bardzo dobrze przyjętych koncertów, w tym. m.in. na Przystanku Woodstock, a naturalną konsekwencją również i nagranie premierowych kompozycji - mówi Tomek „Rass Tomi” Jankowski, lider grupy.
W kłobuckim H.o.M. Studio zespół zarejestrował „Emo blues” oraz „Ocean”. W tym ostatnim gościnnie pojawia się Renata Przemyk. - Siedzieliśmy w studiu, kiedy stwierdziłem, że w „Oceanie” przydałby się jakiś fajny damski wokal, taki z dołem. Od razu pomyślałem o Renacie. Od słowa do słowa, zaproponowaliśmy jej współpracę, która została przyjęta - wspomina wokalista i dodaje: - Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Te utwory pokazują Za Zu Zi od zupełnie innej strony. Mam nadzieję, że słuchacze będą równie oczarowani jak my.
Nowy krążek Za Zu Zi promować będzie na koncertach. Najbliższy już 13 lutego w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Natomiast 14 lutego utwór „Ocean” pojawi się na myspace grupy: www.myspace.com/zazuziband.
Oprac. (kg)

Fot. B. Palczewski

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE