Reklama

Wygraj karnet na Jarocin Festiwal 2015!

Opublikowano:
Autor:

Wygraj karnet na Jarocin Festiwal 2015! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Dla naszych czytelników i internautów mamy karnety na Jarocin Festiwal 2015. Przez 4 tygodnie rozdamy ich w sumie 12. Trzydniowe wejściówki trafią do rąk autorek i autorów najciekawszych i najbardziej dowcipnych odpowiedzi.

Konkurs będzie trwał do 12 lipca, a wziąć w nim udział będzie można aż na trzy sposoby! Pierwsza możliwość, to wysłanie SMS-em odpowiedzi na konkursowe pytanie. Zarejestrowani użytkownicy naszego portalu Jarocinska.pl mogą odpowiadać na nie w komentarzach poniżej. Wreszcie trzecia opcja – dla fanek i fanów naszego nowego profilu www.facebook.com/JarocinskaPL. Co tydzień w dwóch pierwszych grupach będziemy wybierali po jednym zwycięzcy. Zwycięzcą konkursu na Facebooku będzie osoba, której komentarz otrzyma najwięcej polubienń.

W konkursie można brać udział wielokrotnie.

PIERWSZY ETAP (od 16 czerwca do 21 czerwca)

 

Konkurs SMS-owy 

Dlaczego to ja powinienem/powinnam otrzymać karnet na Jarocin Festiwal 2015? Odpowiedź na to pytanie należy wysłać SMS-em na numer 7148 o treści: gj.festiwal1.odpowiedź. Koszt SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT-em. Wiadomości przyjmujemy od 16.06 od godz. 6.00 do 21.06 do godz. 23.59. Karnet otrzyma autor/ka najciekawszej i najdowcipniejszej odpowiedzi.
 

Konkurs na portalu www.jarocinska.pl

Dlaczego to ja powinienem/powinnam otrzymać karnet na Jarocin Festiwal 2015? Odpowiedź na to pytanie należy wpisać jako komentarz do niniejszego tekstu w terminie do 21.06 do godz. 24.00. Zwycięzcę – autora/autorkę najciekawszej i najdowcipniejszej odpowiedzi - wyłonimy wyłącznie wśród ZAREJESTROWANYCH użytkowników. Pod uwagę będą brane też opinie (plusy) od innych internautów.
 

Konkurs na profilu www.facebook.com/JarocinskaPL

Wymyśl hasło promocyjne reklamujące portal jarocinska.pl. Umieść je w terminie do 21.06 do godz. 24.00 w komentarzu pod udostępnieniem niniejszego artykułu. Wygra osoba, która zdobędzie najwięcej „lajków”.

REGULAMINY

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE