Reklama

W niedzielę AKCJA MOTOSERCE. Przybywajcie na rynek

Opublikowano: wt, 4 kwi 2017 15:03
Autor:

W niedzielę AKCJA MOTOSERCE. Przybywajcie na rynek  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Jarocin. W niedzielę 9 kwietnia odbędzie się akcja MOTOSERCE 2017. Zbiórce krwi w ratuszu będą towarzyszyły atrakcje takie jak: parada motocyklowa, pokazy ratownictwa medycznego oraz koncerty. Impreza odbędzie się pod patronatem burmistrza Jarocina.

Tego dnia na jarocińskim rynku będzie można zobaczyć wystawę motocykli oraz zabytkowych traktorów. Chętni będą mogli spróbować sił w jeździe na rowerze w "alkogoglach". Przewidziano także atrakcje dla dzieci: zamek dmuchany, upominki, słodkie przekąski czy pokazy chodzenia na szczudłach.

Zbiórka krwi odbędzie się w ratuszu. Chętnych do podzielenia się tym cennym darem zapraszamy od godz. 11.00. W Jarocinie akcję Motoserce organizuje miejscowy oddział klubu motocyklowego "Born to ride" przy współpracy z jarocińskim oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża.

Imprezę wspiera gmina Jarocina oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin. Organizatorem ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Patronem mdialnym akcji jest również Gazeta Jarocińska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE