Reklama

Uczyli rodziców, jak mają rozmawiać z dziećmi [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Uczyli rodziców, jak mają rozmawiać z dziećmi [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Nowa żerkowska fundacja zorganizowała „Akademię Rodzica”. W czasie, gdy dorośli ćwiczyli, jak skutecznie komunikować się z dziećmi, ich pociechy bawiły się z animatorką.

Fundacja Wsparcia i Rozwoju „Antrejka” przygotowała dla rodziców dwa bezpłatne warsztaty: „Efektywna komunikacja na linii rodzic-dziecko” oraz „Rodzic w roli poszukiwacza złota”. – Główną ideą warsztatów jest poszerzenie świadomości związanej z całym mechanizmem komunikacji, żeby dzieciakom wydawać takie komunikaty, które mogą je wspierać w rozwoju, a nie hamować, żeby kiedyś nasze dzieciaczki mogły sobie świetnie poradzić w dorosłym życiu – mówiła Magdalena Sokołowska-Leger z Centrum Rozwoju Osobistego „Meliores”, która prowadziła warsztaty.

Skąd w ogóle pomysł na stworzenie fundacji „Antrejka”? – To wynikało z potrzeby serca, żeby troszeczkę zmieniać nasze otoczenie, żeby coś ciekawego zaczęło się tutaj dziać. (…) Całe wakacje spędziłyśmy na tym, żeby poznać oczekiwania i potrzeby ludzi – mówi Barbara Nawrocka, prezeska Fundacji Wsparcia i Rozwoju „Antrejka”. Tłumaczy, że założycielki organizacji nie chcą zamykać swojej działalności na terenie Żerkowa, ale wychodzić z nią znacznie dalej.

Fundacja będzie wspierać nie tylko rodziców. – Chciałybyśmy poprzez fundację rozpowszechniać informacje na temat dostępnych dotacji na założenie firmy bądź jej rozwój i wskazywać wszystkie instrumenty zwrotne, nie tylko dotacje, nisko oprocentowane pożyczki, ale też wszelkie formy wspierania przedsiębiorczości. Jesteśmy też po to, żeby mówić o szkoleniach – informuje Agnieszka Rybacka, jedna z założycielek „Antrejki”.
 

Więcej w materiałach wideo.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE