Reklama

Strefa Ciszy na festiwalu w Jarocinie

Opublikowano:
Autor:

Strefa Ciszy na festiwalu w Jarocinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Wybierasz się z dziećmi na Jarocin Festiwal 2015? Będzie można zostawić je w specjalnie przygotowanej Strefie Ciszy zlokalizowanej na terenie pola namiotowego.

Strefa dla dzieci zostanie uruchomiona 16 lipca o godz. 12.00 i będzie czynna we wszystkie dni festiwalowe w godzinach 12.00 do 22.00. W tym czasie maluchy będą miały zapewnione: opiekę nauczyciela wychowania przedszkolnego, gry i zabawy muzyczno-ruchowe, spacery po terenie festiwalowym, zajęcia plastyczne, napoje, kino z bajkami oraz warsztaty malowania twarzy.

Pole namiotowe zostanie uruchomione w tym samym czasie, co Strefa Ciszy dla dzieci i pozostanie do dyspozycji do 20 lipca (godz. 12.00). Cena za pobyt w okresie 17-20 lipca wyniesie 45 zł za osobę, natomiast nocleg w dniach 16-20 lipca będzie kosztował łącznie 50 zł za osobę. Warunkiem pobytu w miasteczku festiwalowym jest zakup karnetu lub biletu jednodniowego na tegoroczny Jarocin Festiwal.

Płatność oraz rejestracja gości będzie odbywać się przy wejściu na teren miasteczka. Miejsca na polu namiotowym można także zakupić za pośrednictwem strony internetowej: www.bilety.imprezyprestige.com.

Informacji dotyczących pola namiotowego i strefy dla dzieci udziela Marek Sieracki: marek.siera@interia.pl, tel: 501 639 555.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE