Reklama

Sounds Of Freedom 2020. Jest nowa data imprezy!

Opublikowano: wt, 21 lip 2020 19:24
Autor:

Sounds Of Freedom 2020. Jest nowa data imprezy!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Jarocin. Sounds of Freedom 2020. Z powodu pandemii COVID-19 jarocińskie pożegnanie lata ma nową datę.

 

 

 

Po sukcesie poprzednich edycji Sounds Of Freedom, wielu sympatyków muzyki elektronicznej z całej Polski bez wątpienia chciałoby po raz kolejny bawić się przy ul. Maratońskiej w Jarocinie. Niestety mamy smutną wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w tegorocznej imprezie.

Organizatorzy Sounds Of Freedom poinformowali dzisiaj (21 lipca) za pośrednictwem Facebook’a o nowej dacie „Największego Zakończenia Lata w Wielkopolsce”.

 

 

- Pandemia koronawirusa wywróciła życie nas wszystkich do góry nogami! Mimo to, do ostatniej chwili, walczyliśmy o SOF 2020. Mieliśmy nadzieję, że odległy, sierpniowy termin daje nam szansę na organizację bezpiecznego festiwalu, do którego przygotowania były już bardzo zaawansowane. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, artystów oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację festiwalu, podjęliśmy tę bardzo trudną dla nas decyzję. Przekładamy tegoroczną edycję na rok przyszły - czytamy w komunikacie.

 

Włodarze podali również nową datę jarocińskiej imprezy. Kolejna edycja SOF-u ma odbyć się dopiero 28 sierpnia 2021

 

Byliście na poprzednich edycjach? Co myślicie o całej imprezie i przełożeniu wydarzenia na przyszły rok? 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE