Reklama

Rozdadzą pieniądze na kulturę po raz drugi

Opublikowano: czw, 6 kwi 2017 08:15
Autor:

Rozdadzą pieniądze na kulturę po raz drugi  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

 

W piątek 7 kwietnia upływa termin składania wniosków w ramach konkursu „Bank inicjatyw kulturowych mieszkańców Gminy Kotlin”. Celem projektu jest rozwijanie zdolności, zainteresowań, pasji, pogłębianie wiedzy, a przede wszystkim dawanie możliwości realizacji różnych ciekawych inicjatyw. W ramach konkursu można ubiegać się o dofinansowanie działań związanych z kulturą i sztuką, które realizowane będą na terenie gminy przez jej mieszkańców.

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa, kryteriów wyboru inicjatyw oraz terminarzu poszczególnych działań można znaleźć w regulaminie opublikowanym na stronie internetowej www.domkultury.kotlin.com oraz na profilu facebookowym DKK.


W poprzedniej edycji w wyniku głosowania na profilu facebookowym oraz obrad Komisji Autorytetów wybrano 6 inicjatyw, które otrzymały dofinansowanie w wysokości od 1 do 2 tys. zł z budżetu Domu Kultury w Kotlinie.

W 2016 roku zrealizowane zostały przedsięwzięcia: „Poezja na talerzu” (warsztaty kulinarne z koncertem na podsumowanie), „Chrzest 966” (konkurs plastyczny, koncert w kościele w Twardowie i wydanie kalendarza), „Aktywny znaczy zdrowszy. Zajęcia ruchowe dla dojrzałych” (cykl dwunastu spotkań promujących aktywny wypoczynek i zdrowy tryb życia), „Za mną, wiaruchna!.. na spotkanie z Marią Konopnicką” (spotkanie autorskie połączone z wieczornymi i nocnymi zajęciami dla dzieci, promocja gwary i twórczości poetki), „Śpiewajmy wszyscy” (koncert połączony z imprezą integracyjną dla chórzystów z Kotlina, Jarocina i Pleszewa) oraz „Przez trudy do gwiazd, czyli podróże małe i duże” (prelekcje podróżnicze oraz zajęcia na ściance wspinaczkowej).

 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.