Reklama

Rowerzysta pyta, drogowcy odpowiadają. Piasek leży…

Opublikowano:
Autor:

Rowerzysta pyta, drogowcy odpowiadają. Piasek leży…  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Paweł, zapalony fan dwóch kółek z Jarocina, przysłał do naszej redakcji korespondencję, którą prowadził z poznańskim oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Poszło o zamiatanie piasku, który drogowcy wysypali na jezdnię zimą.

„Jestem jarocińskim rowerzystą i mam wątpliwą przyjemność codziennego korzystania z dróg, które znajdują się pod Waszą opieką. W związku z tym proszę o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań" - napisał i pyta. - Kiedy zamierzacie zamieść piasek po akcji zimowej z ulicy Niepodległości w Jarocinie? Piszę już w maju, bo obawiam się, że zamierzacie pobić rekord sprzed kilku lat, gdy zamiataliście w czerwcu. Nasuwa się również pytanie skąd ta opieszałość? Zamiatarek przecież nie brakuje. Powiaty i gminy radzą sobie z tym w kilka tygodni - dodaje mieszkaniec Jarocina.

Kolejne pytania dotyczą też nawierzchni wspominanego odcinka i dróg rowerowych.  Co ciekawe, drogowcy w odpowiedzi podpisanej przez zastępcę dyrektora Mieczysławę Cellary zapewniają między innymi, że zamiatarka ma być skierowana na al. Niepodległości w Jarocinie w dniach 18-20 maja. Tymczasem mamy czerwiec, a piasek wciąż leży.

Co jeszcze napisała GDDKiA. ZOBACZCIE TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE