Reklama

Rodzinny konkurs plastyczny na kalendarz adwentowy w Nowym Mieście

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: filia Chocicza

Rodzinny konkurs plastyczny na kalendarz adwentowy w Nowym Mieście - Zdjęcie główne

foto filia Chocicza

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto filia Chocicza organizuje rodzinny konkurs plastyczny "Kalendarz adwentowy".

Reklama

Filia biblioteczna w Chociczy zaprasza do udziału w świątecznym konkursie plastycznym dzieci z klas III-VI szkół podstawowych z terenu gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz ich rodziny.

Świąteczny konkurs plastyczny dla rodzin z gminy Nowe Miasto

Cele konkursu

  • zapoznanie z tradycjami adwentowymi,
  • rozwijanie kreatywności i talentów uczestników,
  • zacieśnianie więzi rodzinnych,
  • zachęcanie do pozytywnej rywalizaci i rozwijania swoich ambicji.
Pracą konkursową jest kaledarz adwentowy wykonany przez ucznia i jego rodzinę. Kalendarz można wykonać w dowolnej formie, ważne, by zawierał 24 okienka/pojemniczki/szuflatdki itp. Kalendarz należy podpisać: imieniem, nazwiskiem, klasą, szkołą, nr telefonu rodzica/opiekuna. Jeżeli w rodzinie biorącej udział w zabawie jest dwójka dzieci z klas III-VI szkół podstawowych z terenu gminy Nowe Miasto, wówczas rodzina składa tylko jedną wspólną pracę.

Do kiedy złożyć prace? Kiedy ogłoszenie wyników?

Prace należy złożyć do 2 grudnia do wybranej placówki: filia w Chociczy, filia w Boguszynie lub Biblioteka w Nowym Miescie nad Wartą.

Organizatorzy zwrócą uwagę na pomysł, zaangażowanie oraz estetykę wykonania pracy. Wyniki zostaną ogłoszone 6 grudnia na stronie internetowej biblioteki oraz na Facebooku (Filia Chocicza).

Laureaci otrzymają nagrody, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Nagrody będzie można odebrać w filii bibliotecznej w Chociczy w godzinach otwarcia placówki.

Wszystkie prace będzie można obejrzeć na wystawie w filii bibliotecznej w Boguszynie od 9 grudnia. Prace bedzie mozna odebrać po zakończeniu wystawy, tj. po 10 stycznia.

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy