Reklama

Reklama

Prowadzisz biznes w gminie Jarocin? Skorzystaj z tej oferty

Opublikowano: śr, 2 gru 2020 12:44
Autor:

Prowadzisz biznes w gminie Jarocin? Skorzystaj z tej oferty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Reklama

Jarocin. Karta Mieszańca Jarocina. Jarocińska Agencja Rozwoju wprowadziła Jarocińską Kartę Mieszkańca. O projekcie i zaletach dla właściciel firm opowiada prezes spółki – Robert Cieślak.

 

 

 

Karta Mieszkańca Jarocina funkcjonuje na naszym terenie już od ponad dwóch miesięcy. Do tej pory na portalu jarocin.pl zarejestrowało się 350 użytkowników, a o fizyczną wersję karty złożono 120 wniosków.

 

 

- Jest to jeszcze stosunkowo niska liczba, ale już niedługo będziemy wchodzić w systemy rabatów związanych z zakupem biletów na różnego rodzaju eventy organizowane m.in. przez Jarociński Ośrodek Kultury czy też Gminę Jarocin oraz spółki komunalne. W przyszłości widzimy tutaj duże pole do popisu, aby tę liczbę kilkanaście razy zwiększyć - tłumaczy Robert Cieślak, prezes Jarocińskiej Agencji Rozwoju.

 

Od grudnia ruszyła także kampania związana z promocją przedsiębiorców z terenu gminy Jarocin, którzy podpisali umowę o przystąpienie do programu „Karta Mieszkańca”. Na stronie www.jarocin.pl pojawiły się logotypy firm, które współpracują z nowym projektem. Do tej pory na listę przedsiębiorców wpisały się:

 • Steger - Przyciemnianie szyb
 • PPHU „CHODOROWSKI”
 • Fryzjerstwo Męskie Jesse
 • Jarociński Klub Sportowy Jarota Jarocin
 • TRANS PEGAZ Sp. z o.o.
 • Anki-Cuda Wianki
 • Zrobimy Wasz Ślub
 • Atlas Fitness Club
 • Pracownia Projektowa Mikołaj Ostojski
 • Bylinarnia Centrum Ogrodnicze
 • Stodoła PIZZERA-RESTAURACJA
 • Walczak-Centrum Motoryzacji Sp. z o.o. – Sp. k

 

CZYTAJ TAKŻE: Karta Mieszkańca Jarocina #wspieramjarocińskie [KLIKNIJ]

 

- Obecnie jest to 12 firm, ale rozpatrujemy już kolejnych kilkanaście wniosków. Kampania ma na celu przybliżenie sylwetki każdego przedsiębiorcy, aby rozszerzyć rozpoznawalność jego biznesu na naszym terenie. Działanie prowadzone są na facebook’u Gminy Jarocin, Jarocińskiej Agencji Rozwoju, ale również sami przedsiębiorcy będą mogli udostępnić taki post reklamowy. Chcemy po prostu naszych pierwszych przedsiębiorców docenić i przeprowadzić dla nich indywidualną kampanię. Każdy przedsiębiorca otrzymuje od nas również pakiet gadżetów związanych z programem. Mamy nadzieje, że te działania niedługo spowodują, że tych firm nie będzie kilkanaście czy kilkadziesiąt tak jak obecnie, tylko pojawi się ich kilkaset. Zachęcamy więc do kontaktu kosmetyczki, fryzjerów, firmy usługowe czy też handlowe – sklepy i sklepiki, o których ludzie często nie mają nawet pojęcia, że istnieją. Taka kampania, gdzie zasięg postów jest kilkutysięczny z pewnością, może przyciągnąć nowych klientów oraz zwiększyć rozpoznawalność danego biznesu - tłumaczy Robert Cieślak.

 

Program ma na celu pomóc lokalnym przedsiębiorcom w tych ciężkich czasach spowodowanych pandemią koronawirusa. Cała akcja może w jakimś stopniu poszerzyć krąg potencjalnych klientów danego przedsiębiorstwa, a mieszkańcy mogą zyskać zniżki oraz rabaty. - Wysokość tych rabatów na określone usługi i produkty przedsiębiorców wychodzą bezpośrednio z inicjatywy podmiotów, ponieważ my nie chcemy narzucać żadnych limitów - mówi prezes Jarocińskiej Agencji Rozwoju. 

 

Jeszcze przed końcem roku planowana jest premiera aplikacji mobilnej, która pozwoli na korzystanie z „Karty Mieszkańca” w formie elektronicznej. Aplikacja ta będzie integralną częścią portalu internetowego www.jarocin.pl. Jej użytkownicy będą mogli zamówić jedzenie, wejść na swoje konto e-Urząd, a także przejrzeć skrzynkę mailową oraz sprawdzić aktualności.

 

- W dobie koronawirusa jest zakaz organizowania koncertów i rożnego rodzaju eventów artystycznych. Możliwe, że w przyszłym roku odbędzie się m.in. Jarocin Festiwal i wtedy będziemy mogli zrobić coś, aby pojawiły się specjalne rabaty dla posiadaczy „Karty Mieszkańca”. Myślę, że dzięki takim zabiegom spokojnie będziemy mogli osiągnąć liczbę 1000 czy 2000 posiadaczy naszej karty - dodaje Robert Cieślak.

 

Przypominamy, że kartę można wyrobić fizycznie w Biurze Obsługi Klienta oraz drogą elektroniczną. Wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie jarocin.pl, a po weryfikacji naszych danych taką kartę otrzymamy w formie elektronicznej. Chętni mogą też odebrać ją w formie fizycznej w BOK, gdzie prowadzony jest punkt wydawania kart.

Kartę mieszkańca może otrzymać osoba od 16 roku życia, która jest mieszkańcem gminy Jarocin. Karta wydawana jest za darmo i bezterminowo.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.