Reklama

„Piątka dla Gazety”. Wkrótce ujawnimy główną nagrodę

Opublikowano:
Autor:

„Piątka dla Gazety”. Wkrótce ujawnimy główną nagrodę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Dokąd pojedzie zwycięzca naszej akcji wraz ze swoją klasą? To na razie pozostaje tajemnicą, ale wkrótce postaramy się uchylić jej rąbka. Mamy nadzieję, że będzie to dodatkowym bodźcem do zdobywania dobrych ocen. Jak na razie jesteśmy pełni uznania dla waszych starań.

Dziś postanowiliśmy nagrodzić Nikolę Nowak z kl. I SP w Mieszkowie, Norberta Merdzińskiego z kl. III a SP nr 4 w Jarocinie (oboje otrzymują kupony do McDonald’s i koszulki) oraz Kingę Kiełbasę z kl. VI SP w Komorzu Przybysławskim (koszulka i kubek). Po odbiór nagród prosimy zgłosić się od czwartku (26 marca) do redakcji „Gazety Jarocińskiej” w godz. od 10.00 do 16.00.

Na czym polega „Piątka dla Gazety”:

Wystarczy, że uczeń szkoły podstawowej lub gimnazjalnej (z powiatu jarocińskiego i gminy Nowe Miasto) wypełni kupon zamieszczony w naszym tygodniku, gdy otrzyma z jakiegokolwiek przedmiotu najwyższą ocenę (piątkę, szóstkę, słoneczko czy uśmiechniętą buzię), poprosi nauczyciela o potwierdzenie oceny i poda lub wyśle zgłoszenie do redakcji ,,Gazety Jarocińskiej'' (63-200 Jarocin, ul. Kasprzaka 1a). Co potem? Czeka i śledzi kolejne wydania naszego tygodnika. Co tydzień trzem osobom rozdajemy nagrody. W czerwcu jeden z uczestników naszej akcji zabierze klasę na wycieczkę! Termin „rejestrowania” kuponów upływa w piątek 29 maja. Im więcej kuponów nasi konkursowicze przyślą, tym większą szansę będą mieli na wyjazd! Regulamin konkursu „Piątka dla Gazety” jest dostępny w siedzibie redakcji „Gazety Jarocińskiej”.

(alg)
 

 

Nasza akcja nie byłaby możliwa bez sponsorów. Firmom, które chcą was wspierać w zdobywaniu wiedzy na piątkę serdecznie dziękujemy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE