Reklama

Pękali ze śmiechu na majówce w JOK-u. Zobacz zdjęcia!

Opublikowano:
Autor:

Pękali ze śmiechu na majówce w JOK-u. Zobacz zdjęcia! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Majówka w Jarocińskim Ośrodku Kultury rozpoczęła się od pikniku rodzinnego. Kolejnego dnia wystąpił kabaret „Old Spice Girls”, a wczoraj odbyła się potańcówka.

Zaczęło się rodzinnie. „Program był bardzo różnorodny. Dla najstarszych spotkanie z dietetykiem, fizjoterapeutą, bezpłatny pomiar ciśnienia, pokazy sztuk walki Pankration Poznań, występ Szkoły Tańca „Jast”, występy wokalne. (…) Dla najmłodszych były zagadki, krzyżówki ze zdrową żywnością, wiosenne puzzle, warsztat plastyczny i z masy solnej, malowanie twarzy, balonowe zwierzątka, zamki dmuchane, wata cukrowa” – informuje Justyna Zawieja, dyrektorka JOK-u. Dodatkowo odbył się konkurs na majową sałatkę, a uczestnicy mogli poznać zasady zdrowego odżywania się i zrobić sobie kanapki.

W sobotę na deskach JOK-u wystąpił kabaret „Old Spice Girls”. Aktorki Barbara Wrzesińska, Lidia Stanisławska i Emilia Krakowska zaprezentowały dwugodzinny program oparty na tekstach Marii Czubaszek, Mariana Hemara, Zbigniewa Korpolewskiego i Juliana Tuwima. „To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, pełen zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji” - relacjonuje Justyna Zawieja. „Widownia pękała ze śmiechu” – dodaje szefowa JOK-u.

Majówka w ośrodku kultury zakończyła się niedzielną potańcówką. Mieszkańcy bawili się z grupą Fest, Chórem Seniora „Wiecznie Młodzi” oraz z zespołem Diamand.

Uczestniczyliście w wydarzeniach zorganizowanych przez JOK? Piszcie, jak Wam się podobało.


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE