Reklama

Ostatnia okazja do wygrania karnetu na Jarocin Festiwal

Opublikowano:
Autor:

Ostatnia okazja do wygrania karnetu na Jarocin Festiwal - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Dla naszych czytelników i internautów mieliśmy kilkanaście karnetów na Jarocin Festiwal 2015. Rozdawaliśmy je autorom i autorkom najciekawszych i najbardziej dowcipnych odpowiedzi - osobno miłośnikom internetu oraz Facebooka i osobno tym, którzy wolą wysyłać SMS-y. Dziś publikujemy ostatnie pytanie – zadanie. Powodzenia!

Przypominamy, że w konkursie na naszym portalu wygrać mogą jedynie osoby zarejestrowane, które podadzą prawidłowy adres e-mail. Część odpowiedzi z poprzednich tygodni nie spełniała tych warunków. W konkursie można brać udział wielokrotnie.

Zadanie na ostatni tydzień (od 6.07 do 12.07)

Tomasz Budzyński był członkiem kilku zespołów: Siekiera, Armia, 2Tm2,3, Budzy i Trupia Czaszka. Zaproponuj, jak mogłaby się nazywać jego kolejna formacja?

Konkurs SMS

Odpowiedź na to zadanie należy wysłać na numer 7148 SMS-em o treści: gj.festiwal4.odpowiedź. Koszt SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Wiadomości przyjmujemy od 6.07 od godz. 6.00 do 12.07 do godz. 23.59. Karnet otrzyma autor najciekawszego i najdowcipniejszego tekstu.

Konkurs na www.jarocinska.pl

Odpowiedź na to zadanie należy wpisać jako komentarz do niniejszego tekstu w terminie do 12.07 do godz. 24.00. Zwycięzcę - autora najciekawszego i najdowcipniejszego tesktu - wyłonimy wyłącznie wśród ZAREJESTROWANYCH użytkowników. Pod uwagę będą brane też opinie (plusy) od innych internautów.

Konkurs na profilu www.facebook.com/JarocinskaPL

Umieść odpowiedź w terminie do 12.07 do godz. 24.00 w komentarzu pod udostępnieniem niniejszego artykułu. Wygra ten fan, który zdobędzie najwięcej „lajków”
 

Zwyciezcy w poprzednim tygodniu

Zadanie: Ułóż historyjkę używając nazw zespołów występujących na Jarocin Festiwal 2015

  • Dariusz Wieczorek za SMS o treści: W miescie rocka zapadl Wyrok, zlecialy sie Muchy. Nikt nie byl winien, Fosfor bylo czuc w powietrzu. Nie bedzie festiwalowego rowu, toz to jakies Nowe Sytuacje. Dzieci Jarocina mialy racje, wladze zle poczyniacie, dobrze ze chociaz KSU zagracie. A wiec zostanmy w punk rockowym klimacie i z karnetem czy bez tanczmy pogo, az spadna gacie.
  • "urwipołeć" za komentarz na www.jarocinska o treści: Straszny WYROK żyć z teściową , NIKT nie wygra z taką głową! Też BEZ SENSU OFFENSYWA , Podła ZMAZA wciąż wygrywa ! FOSFOR w płynie , wywar z MUCHY , Daje babie wciąż otuchy , Te i NOWE SYTUACJE , Co rok psują mi wakacje. Mój ORGANEK , serce marne , Walczy dzisiaj więc o karnet , Trzy dni free na festiwalu , Zbawi mnie od survivalu!
  • Eliza Zdunek-Boruta za komentarz na facebooku o treści: Dawno, dawno temu w czasach Young Guns Nikt nie mógł czuć się bezpieczny. Światem rządziła Mama Selita wraz ze swoimi Dziećmi Jarocina: Tymon-em & The Transistores. Każdy dzień przynosił Nowe Sytuację pełne Bezsensu. Black Radio donosiło, iż kolejny Wyrok zapadł w sprawie Acid Drinkers, gdyż ich Organek Omni Modo obudził groźnego KSU, który słynął z tego, iż często miewał Muchy w nosie. Offensywa przyszła ze strony dzielnego wojownika Janka Samołyk, który wraz ze swoją asystentką Natalią Przybysz udali się do odległej krainy Lao Che aby uzyskać pomoc od potężnej władczyni De Indigo, która posiadała moc Voo Voo i słynęła z mego Bic Cyca oraz Blue Deep Shorts. Podarowała ona im truciznę Fosfor o nazwie Magnificent Muttley, która zamieniła okrutną MS w głaz. Dzięki temu panowanie nad światem przejęła charyzmatyczna Envia władczyni The Kooks, która z pomocą Agyness B. Marry przywróciła światu ład i porządek.

(pisownia oryginalna)

 

 

REGULAMINY

 

 
 

 
 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE