Reklama

Ostatni dzień głosowania! Biblioteka potrzebuje głosów!

Opublikowano:
Autor:

Ostatni dzień głosowania! Biblioteka potrzebuje głosów! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Wczoraj Jarocin wyprzedził Krajenkę, dziś sytuacja się odwróciła i nasza miejscowość przegrywa o ponad 800 głosów. Głosować na Jarocin można jeszcze tylko dziś! W ten sposób najrocińska biblioteka może wygrać komputery z bezpłatnym dostępem do internetu, drukarkę ze skanerem, konsolę do gier oraz telewizor LCD. Jeśli się uda, pomieszczenia przeznaczone na świetlicę zostaną też wyremontowane i umeblowane. Głosowanie trwa tylko do 10 sierpnia!

Jarocin dostał się do finału II edycji programu „Pracownie Orange”. Jarociński wniosek przeszedł spośród 1018 zgłoszeń i znalazł się wśród 50, które walczą o multimedialną świetlicę. Aby pracownia powstała właśnie u nas trzeba zagłosować na stronie https://glosuj.pracownieorange.pl/

Jak głosować?

1. Należy wejść na stronę https://glosuj.pracownieorange.pl/ i w prawym górnym rogu kliknąć „zaloguj” – tam należy się zarejestrować – wówczas na podany adres e-mail przyjdzie hasło, którym należy się posługiwać podczas głosowania.

2. Po zalogowaniu się szukamy Jarocina (chmurka z pomarańczowymi słowami) i 5 razy klikamy „głosuję”. Uwaga – za każdym kliknięciem pojawi się komunikat o konkursie dla głosujących. Można wziąć w nim udział i wygrać tablet ale nie jest to obowiązkowe. Wystarczy kliknąć na krzyżyk i dalej głosować. Codziennie można głosować 5 razy!

 

Pracownia ma powstać w Jarocińskim Ośrodku Kultury. – Chcemy, aby było to miejsce dla wszystkich. Przestrzeń do twórczego myślenia i działania oraz spędzania mądrze wolnego czasu. Miejsce czerpania dla siebie (planujemy zajęcia, warsztaty nie tylko z wykorzystaniem nowych technologii) i dawania od siebie (będzie dużo możliwości wsparcia i realizowania własnych pomysłów) – informuje Justyna Daniel z jarocińskiej biblioteki. – Wierzymy, że tak jak mogliśmy wyremontować bibliotekę w Witaszycach (remont właśnie trwa) dzięki waszemu wsparciu i głosowaniu, uda nam się wygrać pracownię – dodaje.

Świetlice zostaną ufundowane w 26 miejscowościach, które zdobędą najwięcej głosów - w każdym województwie powstaną dwie. Obecnie Jarocin ma 31.920 głosów i wyprzedza go tylko Krajenka, która uzbierała 32.769 głosów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE