Reklama

Olivia Wieczorek znów zaśpiewała w telewizji!

Opublikowano:
Autor:

Olivia Wieczorek znów zaśpiewała w telewizji! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Dwunastoletnia wokalistka z Goliny po raz kolejny wystąpi w programie TVN-u pt. „Mali Giganci”. Emisja odcinka dziś o godz. 20.00.


„Najzdolniejsze dzieci z całej Polski wkroczą na scenę, by dyktować warunki dorosłym. Najlepsi jurorzy z najlepszych: Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i debiutująca w tej roli Kasia Bujakiewicz, postarają się nie ulec urokowi utalentowanych dzieciaków, by sprawiedliwie przyznawać punkty za występy taneczne, wokalne lub sceniczne. Małych bohaterów zagrzewać będą trenerzy znani ze sceny i z ekranu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

Podczas castingów powstanie 6 drużyn, a w każdej z nich znajdzie się jeden uzdolniony wokalista, para taneczna oraz jeden showman – czyli przebojowe dziecko potrafiące przegadać Kubę Wojewódzkiego i mówić lepsze żarty od Filipa Chajzera. Każda z drużyn będzie mieć swojego opiekuna artystycznego i nazwę. Natalia Lesz, Ula Chincz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Olivier Janiak, Czesław Mozil oraz Piotr Rubik do każdego odcinka przygotują swój zespół, by zaprezentować się przed jury” – reklamuje swoje show stacja TVN.

W drugim odcinku programu Olivia Wieczorek trafiła do drużyny Piotra Rubika. Jak tym razem pójdzie młodej wokalistce, będzie można się przekonać wieczorem.

A jeśli chcecie wiedzieć, jak wygląda realizacja programu od kulis i jak do występów przygotowuje się Olivia, koniecznie kupcie wtorkowe wydanie „Gazety Jarocińskiej”.

 


Zobacz 2. odcinek „Małych Gigantów” (aby móc to zrobić, należy wyłączyć aplikację blokującą reklamy)
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE