Reklama

Mikołajki „Ogrodu Marzeń” z prezentami i wielkim bałwanem!

Opublikowano:
Autor:

Mikołajki „Ogrodu Marzeń” z prezentami i wielkim bałwanem! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Wolontariusze, stypendyści i podopieczni Fundacji „Ogród Marzeń” spotkali się wczoraj na mikołajkach.

Wszystkich gości powitała Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezeska fundacji, składając przy tym najserdeczniejsze życzenia. Następnie młodzież zaprezentowała przygotowaną przez siebie część artystyczną, której głównym przesłaniem było zachęcenie do dzielenia się z innymi tym, co mamy.

Po występach pojawili się specjalni goście: Święty Mikołaj z Panią Mikołajową oraz wielki bałwan. Podopieczni „Ogrodu Marzeń” oraz wolontariusze i stypendyści otrzymali od wyjątkowych gości upominki. Po oficjalnej części na wszystkich czekały pyszne ciasta oraz zabawa taneczna.

– Dziękuję Beacie Frąckowiak-Piotrowicz za zaproszenie. Już po raz drugi mogłem tu być. Dzięki niej zaśpiewałem „Aleksandrę”. Powiem wam krótko, co tam u mnie. Rozwijam się. Kto ma Facebooka, niech mnie zaprasza do znajomych. Zdradzę wam taką małą niespodziankę, że wkrótce na stronie jarocinska.pl pojawi się o mnie reportaż – wyjawił w trakcie tańców Dawid Szkudlarek. Chłopak choruje na dziecięce porażenie mózgowe, ale nie brakuje mu optymizmu i energii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE