Reklama

Maciej Parysek z Jarocina wziął udział w teleturnieju "1 z 10". Z jakim skutkiem?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum prywatne Macieja Paryska

Maciej Parysek z Jarocina wziął udział w teleturnieju "1 z 10". Z jakim skutkiem?  - Zdjęcie główne

Maciej Parysek z Jarocina wziął udział w teleturnieju "1 z 10". Z jakim skutkiem? | foto Archiwum prywatne Macieja Paryska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Trzy tygodnie temu informowaliśmy o tym, że w teleturnieju "1 z 10" wziął udział Wojciech Stefaniak z Żerkowa. Jak się okazuje nie jest to jedyna osoba z naszego terenu, która postanowiła sprawdzić swoją wiedzę w telewizji. Na emisję odcinka czeka również Maciej Parysek z Jarocina.

Reklama

Maciej Parysek, podobnie jak i Wojciech Stefaniak, zgłosił się do teleturnieju prowadzonego przez Tadeusza Sznuka, ponieważ chciał sprawdzić swoją wiedzę. 

- Jadąc do Lublina na nagranie miałem nadzieję nie popełnić „głupiego” błędu, nie przynieść wstydu. Wcześniej pomyślnie przeszedłem eliminacje, które odbywały się we Wrocławiu. Eliminacje odbywają się na zasadzie testu 20 pytań, jeśli odpowie się na ponad połowę dobrze, przechodzi się dalej. Pytania są z wiedzy ogólnej, wręcz wiedza szkolna - wspomina jarociniak.  

Nagranie odbyło się już 28 października, ale emisja nowych odcinków ma się rozpocząć dopiero 9 marca. Odcinek z udziałem Macieja Paryska będzie 11. w 29. edycji programu

- Jeszcze przed nagraniem każdy uczestnik losuje stanowisko. Ja wylosowałem 2 pozycję. Z perspektywy czasu jest mi wstyd z popełnionych błędów, szczególnie tych z zakresu literatury, dokładnie lektur szkolnych. Mimo tego udało mi się przejść do finału. A z jakim rezultatem? Zapraszam do oglądania. Jestem dumny z tego, że reprezentowałem Jarocin w tym teleturnieju - podkreśla Maciej Parysek. 

Na co dzień jest pracownikiem Urzędu Wojewódzkiego. Wcześniej, przez 14 lat, był dziennikarzem. Jest też autorem kanału facebookowego "Jarocin po Parysku".

- Moje zainteresowania są bardzo szerokie - uwielbiam czytać książki, znam się na sporcie, mocno interesuje się polityką, historią oraz sprawami samorządu - wymienia. 

W połowie stycznia w teleturnieju "1 z 10" brał udział inny mieszkaniec Ziemi Jarocińskiej - Wojciech Stefaniak z Żerkowa. Odcinek z jego udziałem będzie czwartym w 30. serii. Każda seria to 21 odcinków, więc będzie go można zobaczyć najprawdopodobniej dopiero w kwietniu.

Gdy tylko będą znane daty i godziny emisji tych, w których uczestniczył Maciej Parysek i Wojciech Stefaniak, poinformujemy o tym natychmiast na portalu i w papierowym wydaniu "Gazety Jarocińskiej". 

 

 

UWAGA - NAGRAJ NAM TEMAT - Zobacz TUTAJ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy