Reklama

Konkurs fotograficzny „Niedźwiedzie 2015”. Zrób zdjęcie i wygraj kasę!

Opublikowano:
Autor:

Konkurs fotograficzny „Niedźwiedzie 2015”. Zrób zdjęcie i wygraj kasę! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Już po raz piąty redakcje „Gazety Jarocińskiej” i portalu jarocinska.pl ogłasza konkurs na zrobienie najlepszego zdjęcia z przygotowań i przemarszu wielkanocnych „Niedźwiedzi”. Głosować będą mogli także internauci.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do godz. 12.00 dnia 10 kwietnia (piątek) dostarczyć maksymalnie 5 zdjęć z tegorocznych „Niedźwiedzi”. Można przynosić je do redakcji (ul. Kasprzaka 1a, Jarocin) na nośniku cyfrowym lub przesłać na adres e-mail niedzwiedzie@jarocinska.pl. Każdy plik z fotografią powinien zawierać w nazwie imię i nazwisko autora/autorki, nazwę miejscowości, w której zostało wykonane zdjęcie oraz liczbę porządkową, np. zamiast „DSC056883” należy napisać „Jan_Nowak_Jarocin_1”. Do zdjęć należy dodać informacje, kto je wykonał oraz podać kontakt telefoniczny do autora. Plik z pojedynczym zdjęciem nie może mieć rozmiaru większego niż 4 MB.

Najlepsze zdjęcia wybierze redakcyjne jury. Swój głos będą mogli oddać także internauci na naszej stronie. Z tego powodu prosimy zgłaszających, aby oznaczyli jedno z przesyłanych zdjęć, które będzie brało udział w rywalizacji w internecie.

Przysłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, znajdującego się poniżej.

Do rozdysponowania mamy cztery nagrody: 100 zł za pierwsze miejsce oraz po 50 zł za drugie i trzecie, a także 50 zł dla laureata internautów. Najlepsze fotografie zostaną opublikowane w 16 numerze „Gazety Jarocińskiej”. Tydzień później ogłosimy laureata internetowego głosowania.

 

 

 

 

Regulamin konkursu fotograficznego „Niedźwiedzie 2015”

 

I. Przepisy ogólne

 

1. Organizatorem konkursu jest Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie, ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, NIP 617-19-79-904, KRS nr 0000053718 w Sądzie Rejonowym w Poznaniu, XXII Wydział Gospodarczy KRS, wysokość kapitału zakładowego 3.700.000 zł - wydawca „Gazety Jarocińskiej” i portalu jarocinska.pl.

2. Celem konkursu jest: upowszechnianie oraz popularyzacja lokalnych tradycji i zwyczajów.

3. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy organizatora oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. małżonkowie, dzieci, wnuki, rodzeństwo, rodzice).

4. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne:
- z akceptacją regulaminu konkursu,
- ze zobowiązaniem się do przestrzegania zasad określonych w regulaminie,
- z potwierdzeniem, że uczestnik spełnia wszystkie warunki niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.

 

II. Przepisy dotyczące zdjęć i przebiegu konkursu
 

1. Każdy uczestnik może nadesłać na konkurs maksymalnie 5 fotografii, dotyczących przygotowań do wielkanocnego przebierania lub przemarszu „Niedźwiedzi” zorganizowanych w 2015 roku.

2. Plik z pojedynczym zdjęciem nie może mieć rozmiaru większego niż 4 MB. Organizator też zastrzega sobie prawo do wyłączenia z konkursu prac o niskiej jakości technicznej.

3. Fotografie należy nadsyłać na konkurs za pośrednictwem e-maila niedzwiedzie@jarocinska.pl lub dostarczyć osobiście na nośniku cyfrowym (CD/DVD/pendrive) do siedziby organizatora: Redakcja „Gazety Jarocińskiej”, ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin.

4. Każdy plik z fotografią powinien zawierać w nazwie imię i nazwisko autora/autorki, nazwę miejscowości, w której zostało wykonane zdjęcie oraz liczbę porządkową, np. zamiast „DSC056883” należy napisać „Jan_Nowak_Jarocin_1”.

5. W wiadomości e-mail lub w pliku na nośniku cyfrowym należy podać imię i nazwisko autora/autorki zdjęć oraz numer telefonu, a także napisać, które zdjęcie ma wziąć udział w głosowaniu na stronie www.facebook.com/GazetaJarocinska.

6. Zdjęcia należy dostarczyć do organizatora do godz. 12.00 dnia 10 kwietnia 2015 roku (piątek). Prace nadesłane po tym terminie, nie będą brane pod uwagę.

7. Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikowania prac, które nie spełniają wymienionych wyżej wymogów.

8. Organizator nie zwraca prac biorących udział w konkursie, prac zdyskwalifikowanych, jak również z niego wyłączonych.

9. Organizator powołuje jury konkursu, które wyłoni zdobywców 1., 2., i 3. miejsca.

10. Jury zastrzega sobie prawo nie wyłaniania zwycięzców, jak i przyznawania miejsc ex aequo.

11. Do godz. 20.00 dnia 13 kwietnia br. (poniedziałek) organizator na stronie www.jarocinska.pl umieści po jednym zdjęciu konkursowym (wybranym przez autora/autorkę - patrz: punkt 5. każdej osoby zgłaszającej, które będzie rywalizowało o głosy internautów. Zwycięży fotografia, która dnia 20 kwietnia br. o godz. 11.00 otrzyma najwięcej głosów.

12. W przypadku nie wybrania przez autora/autorkę jednego zdjęcia do publikacji na www.jarocinska.pl, organizator sam podejmie decyzję o wyborze takiej fotografii.

13. Zwycięzcy konkursu zostaną telefonicznie powiadomieni o wynikach.

14. Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej jarocinska.pl oraz w 17. numerze „Gazety Jarocińskiej”.

15. Zwycięzcy wyłonieni przez jury otrzymają następujące nagrody finansowe:
1. miejsce - 100 zł
2. miejsce - 50 zł
3. miejsce -  50 zł

16. Zwycięzca wyłoniony przez internautów na stronie www.jarocinska.pl otrzyma 50 zł.

 

III. Wykorzystanie prac nadesłanych na konkurs

 

1. Osoby zgłaszające zdjęcia oświadczają, że posiadają prawa autorskie i majątkowe do przesłanych fotografii lub posiadają zgodę na przesłanie zdjęć od osób, posiadających te prawa.

2. Autorzy zdjęcia wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora w celach wynikających z niniejszego regulaminu.

3. Autorzy zdjęć oświadczają, że posiadają zgodę osób widniejących na fotografiach na publikację ich wizerunku w mediach.

4. Niepełnoletni autorzy oświadczają, iż posiadają zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w konkursie.

5. Organizator uzyskuje prawo do bezpłatnego umieszczania nadesłanych na konkurs prac (oznaczonych imieniem i nazwiskiem autora) w „Gazecie Jarocińskiej”, na stronie jarocinska.pl oraz na stronie www.facebook.com/GazetaJarocinska.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE