Reklama

Kolejna szansa na wygranie karnetu na Jarocin Festiwal

Opublikowano:
Autor:

Kolejna szansa na wygranie karnetu na Jarocin Festiwal - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Dla naszych czytelników i internautów mamy karnety na Jarocin Festiwal 2015. Przez 4 tygodnie autorom i autorkom najciekawszych i najbardziej dowcipnych odpowiedzi rozdamy w sumie 12 wejściówek. Do zdobycia pozostało ich jeszcze 6.

Konkurs będzie przebiegał aż do 12 lipca dwutorowo - osobno dla miłośników internetu i osobno dla tych, którzy wolą wysyłać SMS-y. Zwycięzców będziemy wyłaniać w każdej z tych grup i ogłaszać na naszych stronach. Co tydzień szukajcie w „Gazecie Jarocińskiej”, na portalu www.jarocinska.pl oraz na profilu www.facebook.com/JarocinskaPL nowego pytania. W konkursie można brać udział wielokrotnie.

Przypominamy, że w konkursie na naszym portalu wygrać mogą jedynie osoby zarejestrowane, które podadzą prawidłowy adres e-mail. Część odpowiedzi z poprzednich tygodni nie spełniała tych warunków.
 


Zadanie na ten tydzień (od 29.06 do 5.07)

Ułóż historyjkę używając nazw zespołów występujących na Jarocin Festiwal 2015

Konkurs SMS

Odpowiedź na to zadanie należy wysłać na numer 7148 SMS-em o treści: gj.festiwal3.odpowiedź. Koszt SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Wiadomości przyjmujemy od 29.06 od godz. 6.00 do 5.07 do godz. 23.59. Karnet otrzyma autor najciekawszego i najdowcipniejszego tekstu.

Konkurs na www.jarocinska.pl

Odpowiedź na to zadanie należy wpisać jako komentarz do niniejszego tekstu w terminie do 5.07 do godz. 24.00. Zwycięzcę - autora najciekawszego i najdowcipniejszego tekstu - wyłonimy wyłącznie wśród ZAREJESTROWANYCH użytkowników. Pod uwagę będą brane też opinie (plusy) od innych internautów.

Konkurs na profilu www.facebook.com/JarocinskaPL

Umieść odpowiedź w terminie do 28.06 do godz. 24.00 w komentarzu pod udostępnieniem niniejszego artykułu. Wygra ten fan, który zdobędzie najwięcej „lajków”.
 

 

W poprzednim tygodniu karnety zdobyli:

Zadanie: Rozwiń dowcipnie skrót KSU lub ułóż o nim wierszyk

  • Katarzyna Ratajczak za SMS o treści: KSU to ludzie bez botoksu. Nie maja oni koksu, a graja jak na miedzynarodowej gali boksu. Prawdziwe widowisko, zobaczyc ich - to wszystko!
  • Monika Repnak za komentarz na www.jarocinska o treści: KSU - Królowie Sceny Umocnieni klimatem jarocińskiego festiwalu. Koncert zaczynają - w powietrzu kłęby wzruszonych umysłów, to muzyka dla Waszych zmysłów. (Jarocinska.pl) 
  • Łukasz Piętka za komentarz na facebooku o treści: Każdy Strach Upadnie gdy mu Jarocinska Karnet Skradnie U. - 177 lajków (facebook.com/jarocinskaPL) (pisownia oryginalna)
 

 

REGULAMINY

 

 
 

 
 

 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE