Reklama

Justin Bieber i Backstreet Boys na Jarocin Festiwalu? [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Justin Bieber i Backstreet Boys na Jarocin Festiwalu? [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Ogłoszenie, że Jarocin Festiwal 2015 zorganizuje ostrowska firma Prestige MJM, wywołało wiele emocji. Marek Kurzawa, współwłaściciel agencji, w rozmowie z dziennikarzem portalu odpowiada m.in. na pytanie o to, czy do Jarocina przyjedzie Justin Bieber albo Backstreet Boys.

Do północy miały czas na odwołanie się firmy, które nie wygrały przetargu na organizację "Jarocina". Łukasz Minta, właściciel Go Ahead, dotychczasowego organizatora imprezy, zapewniał we wtorek, że odwoływać się nie zamierza i jeszcze wczoraj po południu do gminy nie wpłynęło żadne odwołanie. Oznacza to, że w ciągu kilku najbliższych dni zostanie podpisana umowa z nowym organizatorem - agencją Prestige MJM. Pierwsza konferencja prasowa na temat szczegółów imprezy ma się odbyć za około miesiąc.

Współwłaściciel firmy Prestige MJM - Marek Kurzawa - i jednocześnie dyrektor artystyczny festiwalu w latach 2006 i 2007 w rozmowie z Karolem Górskim tłumaczy, jaki będzie tegoroczny festiwal.

Kto zagra? Czy wystąpi Grabaż? Czy wystarczy czasu na znalezienie zespołów? Czy agencja nie boi się, że gmina Jarocin będzie się wtrącała do organizacji imprezy? Czy cena biletów i karnetów wzrośnie? Zobaczcie wideo!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE