Reklama

Jesteś dowcipny? Wygraj karnet na Jarocin Festiwal 2015

Opublikowano:
Autor:

Jesteś dowcipny? Wygraj karnet na Jarocin Festiwal 2015 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Dla naszych czytelników i internautów mamy karnety na Jarocin Festiwal 2015. Przez 4 tygodnie autorom i autorkom najciekawszych i najbardziej dowcipnych odpowiedzi rozdamy w sumie 12 wejściówek. Do zdobycia pozostało jeszcze 8.

Konkurs będzie przebiegał aż do 12 lipca dwutorowo - osobno dla miłośników internetu i osobno dla tych, którzy wolą wysyłać SMS-y. Zwycięzców będziemy wyłaniać w każdej z tych grup i ogłaszać na naszych stronach. Co tydzień szukajcie w „Gazecie Jarocińskiej”, na portalu www.jarocinska.pl oraz na profilu www.facebook.com/JarocinskaPL nowego pytania. W konkursie można brać udział wielokrotnie.

Przypominamy, że w konkursie na naszym portalu wygrać mogą jedynie osoby zarejestrowane, które podadzą prawidłowy adres e-mail. Część odpowiedzi z poprzedniego tygodnia nie spełniała tych warunków.

 

DRUGI ETAP (od 22 czerwca do 28 czerwca)

Rozwiń dowcipnie skrót KSU lub ułóż o nim wierszyk

Konkurs SMS

Odpowiedź na to zadanie należy wysłać na numer 7148 SMS-em o treści: gj.festiwal2.odpowiedź. Koszt SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Wiadomości przyjmujemy od 22.06 od godz. 6.00 do 28.06 do godz. 23.59. Karnet otrzyma autor najciekawszej i najdowcipniejszej odpowiedzi.

Konkurs na www.jarocinska.pl

Odpowiedź na to zadanie należy wpisać jako komentarz do niniejszego tekstu w terminie do 28.06 do godz. 24.00. Zwycięzcę - autora najciekawszej i najdowcipniejszej odpowiedzi - wyłonimy wyłącznie wśród ZAREJESTROWANYCH użytkowników. Pod uwagę będą brane też opinie (plusy) od innych internautów.

Konkurs na profilu www.facebook.com/JarocinskaPL

Umieść odpowiedź w terminie do 28.06 do godz. 24.00 w komentarzu pod udostępnieniem niniejszego artykułu. Wygra ten fan, który zdobędzie najwięcej „lajków”.
 

W poprzednim tygodniu karnety zdobyli:

  • Ryszard Flakus za SMS o treści: „Żeby odpoczać od otaczającego mnie kiczowatego-landrynkowego społeczeństwa oraz żeby poszukać namiotu który zostawiłem w ubieglym roku.”
  • Jolanta Styś za komentarz na www.jarocinska o treści: „Wygrać karnet, zobaczyć The Kooks i poczuć niepowtarzalny klimat Jarocina... Marzenie.Słaby ze mnie dowcipniś, nie umiem pisać wesolutkich rymowanek i wierszyków. Dajcie mnie ten karnet po prostu... Beze mnie festiwal nie będzie taki fajny jak ze mną :) serio.” 
  • Mateusz Radziejewski za najpopularniejszy komentarz na www.facebook.com/JarocinskaPL o treści: „jarocińska.pl gotuje pierogi w czajniku”
 

 

 

 

REGULAMINY

 

 
 

 
 

 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE