Reklama

Jarocińska młodzież uruchomiła telewizję internetową

Opublikowano:
Autor:

Jarocińska młodzież uruchomiła telewizję internetową - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Dziś ruszyła strona dimti.pl, którą tworzy młodzież z terenu Ziemi Jarocińskiej.

„W naszej telewizji będziemy poruszać wszystkie tematy absorbujące młodych ludzi. Będziemy mówić o tym, co dzieje się w jarocińskich szkołach, jak młodzi ludzie spędzają czas w wolnych chwilach, a także informować i zdawać relacje ze wszystkich wydarzeń kulturalnych dla młodych i tworzonych przez młodych, które odbywają się w naszym powiecie. Nie zabraknie także materiałów z przymrużeniem oka, których będziemy dostarczać w dziale „Na luzie” – czytamy na stronie dimti.pl.

Już teraz można tam przeczytać m.in. o tym, jak gimnazjaliści przygotowują się do jutrzejszego egzaminu i jak radzą sobie podczas różnych zawodów szkolne drużyny sportowe. Jest reportaż o Macieju Musielaku, trzynastoletnim iluzjoniście z Jarocina, a także o opuszczonym skateparku. W dziale „Na ludzie” można obejrzeć materiał o tym, jaka powinna być idealna dziewczyna, a – jak zapowiadają młodzi dziennikarze i dziennikarki – za kilka dni pojawi się sonda na temat idealnych chłopków.
 

Projekt realizuje Fundacja „Ogród Marzeń” z Jarocina w ramach programu Fundacji Oranage. Partnerami są: Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o., Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie, Technikum Organizacji Reklamy działające w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach, Gimnazjum w Woli Książęcej, Salezjańska Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Domu Wspomożycielki w Dobieszczyźnie. Projekt współfinansowany jest przez Gminę Jarocin i Południową Oficynę Wydawniczą Sp. z o.o.

 


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE