Reklama

Jarmark Bożonarodzeniowy w Jarocinie - co myślą mieszkańcy? [WIDEO]

Opublikowano: pt, 15 gru 2017 18:45
Autor:

Jarmark Bożonarodzeniowy w Jarocinie - co myślą mieszkańcy? [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Pierwszy dzień Jarmarku Bożonarodzeniowego w Jarocinie już za nami. Mimo brzydkiej pogody chętnych do zakupów nie brakowało. 

 

 

Bożonarodzeniowy Jarmark to trzy dni niezwykłych atrakcji i zakupów na jarocińskim rynku. Impreza potrwa do niedzieli, 17 grudnia. Na rynku w Jarocinie, w podcieniach Ratusza jest ponad 20 stanowisk. Co można kupić? Świąteczne drzewka oraz różnego rodzaju rękodzieła i dekoracje świąteczne, soki, piwo i wiele innych rzeczy. Nie zawsze trzeba kupować, można też podegustować, np. szare kluski. 

 

Podczas trzydniowego kiermaszu, harcerze będą prowadzili zbiórkę na leczenie siedmiomiesięcznego Wojtusia z Jarocina, u którego zdiagnozowano SMA - rdzeniowy zanik mięsni. Za każde 20 złotych wrzucone do puszki, darczyńcy zostaną obdarowani maskotką skrzata.

Nabywając ozdoby wykonane w „warsztacie” MiniFablab-u, uczestnicy jarmarku wspomogą działalność Fundacji „Ogród Marzeń”.

Jarmark jest czynny od 10.00 do 18.00.

W sobotę przygotowano kilka specjalnych atrakcji dla dzieci. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin zorganizuje warsztaty zdobienia pierników oraz tworzenia ozdób choinkowych. Będzie można również zrobić sobie świąteczne zdjęcie w fotobudce (od 11:00 do 13:00).

 

Zapytaliśmy uczestników jarmarku jak im się podoba i czy takie inicjatywy są potrzebne w Jarocinie [ZOBACZ WIDEO]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE