Reklama

Gminny konkurs literacki na świąteczne opowiadanie. Zobacz jak wziąć udział

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pexels

Gminny konkurs literacki na świąteczne opowiadanie. Zobacz jak wziąć udział - Zdjęcie główne

foto pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto filia w Boguszynie ogłasza Gminny konkurs literacki na najciekawsze opowiadanie o tematyce świąteczne dla uczniów klas V-VIII.

Reklama

Celem konkursu jest popularyzacja twórczości literackiej, doskonalenie umiejętności formułowania wypowiedzi pisemnych oraz rozwijanie wyobraźni, kreatywności i pomysłowości.

Gminny konkurs literacki. Jak wziąć udział?

W konkursie mogą brać udział uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych z terenu gminy Nowe Miasto. By wziąć udział w konkursie, należy samodzielnie napisać opowiadanie nawiązujące tematyką do Świąt Bożego Narodzenia i przesłać go na adres mailowy: biblioteka.boguszyn@gmina-nowe-miasto.pl lub dostarczyć je do biblioteki w Boguszynie, Chociczy lub Nowego Miasta do 30 grudnia.

Tekst nie powinien przekraczać 3 stron wydruku komputerowego (A4), czcionka 12. Do przesłanego tekstu należy dołączyć dane: imię i nazwisko autora, nazwę szkoły, klasę oraz nr tel. rodzica.

Wyniki konkursu

Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej biblioteki oraz na jej profilu na Facebooku 13 stycznia 2023 r. Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się w drugiej połowie stycznia.

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy