Reklama

Disco Stars Festiwal 2017. Relacja z konferencji [WIDEO]

Opublikowano: pon, 20 mar 2017 16:47
Autor:

Disco Stars Festiwal 2017. Relacja z konferencji [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Disco Stars Festiwal 2017. O 15.00 rozpocznie się konferencja organizatorów wydarzenia. Zapraszamy na relację na ZYWO TUTAJ.

/informacja będzie aktualizowana/

Spotkanie z mediami rozpoczęło się z małym poślizgiem. Na początek zestaw teledysków planowanych gwiazd. Oczywiście jest utwór Zenka Martyniuka.

[15:33]

Pokaz teledysków trwa. - Chciałbym państwa zaprosić na nasz koncert do Roszkowa – mówi Martyniuk z ekranu.

Konferencję prowadzi były starosta Bartosz Walczak. Na spotkaniu jest m.in. burmistrz Adam Pawlicki, szef firmy ochroniarskiej Norbert Zimny, dyrektor artystyczny Paweł Zawieja (Two Boys) i lider zespołu Pudzian Band Krystain Pudzianowski.  

Prezentowani są partnerzy festiwalu – między innymi PoloTV i zestawienie artystów.

W piątek 2 czerwca gwiazdą festiwalu będzie Zenek Martyniuk. - W sobotę gwiazdą wieczoru będzie BoneyM – mówi Zawieja, który jest dyrektorem artystycznym festiwalu.

Szykuje się też specjalne wydarzenie. - Mariusz powiedział, że takiej imprezy nie może przepuścić – zapowiada liveshow lider Pudzian Band Krystian Pudzianowski.

Organizatorzy zapowiadają, że DSF będzie imprezą cykliczną. Dyrektor artystyczny uważa, że pokazywanie festiwalu w  ogólnodostępnej telewizji wzmocni jego wizerunek.  

Oficjalną stroną wydarzenia jest www.discofestiwal.pl. Tam zainteresowani znajdą informacje między innymi o biletach i karnetach. Bilety będzie można nabywać w systemie e-bilet.

Będą dostępne między innymi wejściówki VIP, które zapewnią publiczności kontakt z artystami.

- Pewnie niektórzy się zastanawiają - czy to nie zakłóci wizerunku festiwalu, który tutaj się odbywa. A dlaczego taka muzyka, a nie inna? Jarocin to jest miasto, gdzie każda muzyka ma prawo zagościć. Jeśli ktoś będzie chciał inny festiwal tutaj zrobić, to zapraszamy, bo Jarocin jest miastem muzyki - mówi burmistrz Adam Pawlicki i przypomina, że prócz festiwalu rockowego w Jarocinie odbywał się festiwal gitarowy. - Żyje się krótko, trzeba się bawić.  

Szef gminy zapowiada, że w kwietniu mieszkańcy gminy Jarocin będą mogli kupic bilety dwudniowe za połowę ceny (od 3 do 28 kwietnia).

Cena regularna karnetu to 80 zł (promocyjna 40 zł). Jednodniowy bilet kosztuje teraz 29 zł, dwudniowy 39 zł (w ramach puli promocyjnej). – Cena będzie rosła i zachęcamy do zakupu już teraz – mówi Bartosz Walczak.

Organizatorzy mają niespodziankę. Festiwal zbiega się z Dniem Dziecka i na podstawie legitymacji szkolnej dzieci do lat 12 będą wpuszczane na teren bezpłatnie, ale pod opieką dorosłych.  

Na festiwalu swoje prace będą wystawiać podopieczni Fundacji Ogród Marzeń. – Będzie również prowadzona kwesta na rzecz fundacji - zapowiada Walczak. Dwa vouchery festiwalowe trafiły na licytację na rzecz Akcji Wesołych Ogrodników. Zenek Martyniuk podarował fundacji na licytacje swoją koszulkę z podpisem.

[15:40]

Szef firmy ochroniarskiej zapewnia, że organizator jest w pełni przygotowany do bezpiecznej zabawy.

Organizatorzy deklarują, że są gotowi przyjąć kilkanaście tysięcy festiwalowiczów. - Nie przewidujemy pola namiotowego, bo jesteśmy przekonani, że większość uczestników tego wydarzenia, to mieszkańcy gminy Jarocin, ościennych, czy okolicznych powiatów – tłumaczy Walczak pytany o ewentualne pole namiotowe.

- Zainteresowanie festiwalem jest bardzo duże i przekroczyło nasze oczekiwania - mówi Zawieja.   

Więcej szczegółów w jutrzejszym wydaniu Gazety Jarocińskiej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE