Budka Suflera zagrała na jarocińskim rynku

Opublikowano:
Autor: Karol Górski

Budka Suflera zagrała na jarocińskim rynku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook
Kultura

Gwiazdą tegorocznych Dni Patrona Miasta był zespół Budka Suflera. Twórcy takich hitów jak: "Takie tango", "Jolka, Jolka, pamiętasz" czy "Bal wszystkich świętych" zagrali na jarocińskim rynku. Nie zabrakło ani największych przebojów kapeli, ani publiczności.

Przed Budką Suflera wystąpił zespół "Przed wschodem słońca" z Poznania.

Piszcie, jak Wam się podobało.

Wideo z koncertu dodamy wkrótce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

logo