Gwiazdą tegorocznych Dni Patrona Miasta był zespół Budka Suflera. Twórcy takich hitów jak: "Takie tango", "Jolka, Jolka, pamiętasz" czy "Bal wszystkich świętych" zagrali na jarocińskim rynku. Nie zabrakło ani największych przebojów kapeli, ani publiczności.
Przed Budką Suflera wystąpił zespół "Przed wschodem słońca" z Poznania.
Piszcie, jak Wam się podobało.
Wideo z koncertu dodamy wkrótce.
Budka Suflera zagrała na jarocińskim rynku
Opublikowano:
Autor: Karol Górski
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE