Reklama

Koronawirus. Tylu zgonów w powiecie jeszcze nie mieliśmy

Opublikowano: pon, 23 lis 2020 18:00
Autor:

Koronawirus. Tylu zgonów w powiecie jeszcze nie mieliśmy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kategoria

Reklama

19 zmarłych to bilans zgonów minionego tygodnia z powodu COVID-19 lub chorób współistniejących w powiecie jarocińskim Odnotowano również 153 przypadki nowych zakażeń.

 

 


Na naszym terenie wciąż przybywa chorych na COVID-19, choć zauważa się znaczny spadek liczby zakażeń na SARS-CoV-2. Niepokojąca jest jednak liczba ofiar śmiertelnych w powiecie. Prawie każdego dnia w raporcie pojawiają się kolejne zgodny.

 

 

17 listopada koronawirusa potwierdzono u 23 osób. W raporcie pojawiła się również wzmianka o 3 ofiarach śmiertelnych w naszym powiecie. Następnego dnia odnotowano tylko 9 zakażeń SARS-CoV-2, zmarła jednak kolejna osoba z powodu COVID-19. W czwartek 19 listopada w statystykach pojawiły się 3 kolejne zgony oraz 14 nowych przypadków zakażeń. Liczba aktywnie chorych na ten dzień wynosiła 1.161.

 

 

Niestety 20 listopada przekazana została informacja o rekordowej liczbie zgonów w ciągu jednej doby. Zmarło aż 6 chorych. Tym samym liczba zmarłych od początku trwania pandemii wzrosła już do 31 ofiar. Odnotowano również 29 potwierdzonych zakażeń koronawirusem, a liczba zakażonych od początku pandemii wyniosła już 1.677. Kolejnego dnia liczba nowych przypadków SARS-CoV-2 znacznie wzrosła i wyniosła 42 osoby. Zmarł również kolejny chory na COVID-19.

 

 

22 listopada w raporcie nie pojawiła się informacja o zgonach na naszym terenie, a liczba zakażeń koronawirusem wyniosła 19 osób. Niestety kolejny dzień przyniósł złe wiadomości. W danych statystycznych pojawiło się 5 ofiar śmiertelnych Natomiast nowych zakażeń odnotowano 17.

 

 

Według danych przekazanych nam przez Ministerstwo Zdrowia liczba zakażonych w powiecie jarocińskim od początku trwania pandemii wyniosła już 1.755 osób. 1.216 pozostaje aktywnie chorych.  

 

 

W ciągu ostatnich 7 dni zmarło 19 osób, a liczba zmarłych od początku trwania pandemii osiągnęła już 37. Natomiast w samym tylko listopadzie odnotowano aż 27 ofiar śmiertelnych. W minionym tygodniu nowe zakażenie potwierdzono u 153 osób, a od początku listopada zakażenie SARS-CoV-2 wykryto u 871 mieszkańców.

 

Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +31 / -18

  Czy Wściekłe Macice zadowolone ?

  Tak, tak, to jest efekt waszego bezrozumnego "spacerowania" i emitowania COVIDA między sobą i do swoich rodzin, znajomych etc. Od 6 listopada w powiecie zmarło 25 osób z czego co najmniej połowa to ofiary słynnych marszów !!! Efekt waszej "mądrości" to kolejne niepotrzebne zgony w następnych tygodniach ! Gratuluję ! Macie z czego być dumne ! Tragedia !

 • rok temu | ocena +7 / -0

  ktoś to jeszcze czyta ?

  ?

 • rok temu | ocena +5 / -0

  zgodny

  a to zdjęcie poglądowe co ma oznaczać...

 • rok temu | ocena +7 / -1

  Ryu

  Od 5XI uruchomiono oddział covidowy w szpitalu w Jarocinie. By człowiek pomyślał, że to powinno spowodować mniejszą liczbę zgonów. A tu widać w statystykach tendencję odwrotną. Jak widać statystyka kłamie.

 • rok temu | ocena +3 / -1

  jacekpl

  koranowirusy co powodują , bakterie ... cytokine shock syndromes https://www.cell.com/action/showPdf?pii=S0092-8674%2820%2931542-7 na konusa https://www.clinmedjournals.org/articles/jide/journal-of-infectious-diseases-and-epidemiology-jide-6-135.php?jid=jide