Reklama

Uwaga przyszłe mamy! Zapisy na darmowe badania KTG

Opublikowano:
Autor:

Uwaga przyszłe mamy! Zapisy na darmowe badania KTG - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kobieta i dziecko

24 września w jarocińskim szpitalu biała niedziela [ZOBACZ TUTAJ]. Ciężarne mieszkanki powiatu jarocińskiego, które chciałyby skorzystać z badań KTG (czynność pracy serca płodu) zapisu i interpretacji oraz skorzystać z porad dotyczących porodu mają jeszcze szansę na bezpłatne zaproszenia.

 

- Zaproszenia aż do wyczerpania można cały czas odbierać w konsoli w budynku głównym szpitala. Wystarczy przyjść i osobiście je odebrać. Badania będzie wykonywała położna w Poradniach Specjalistycznych znajdujących się w Budynku E, wejście 3. Przed budynkiem głównym szpitala w niedzielny poranek zostanie też postawiony namiot, w którym uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem ratownictwo medyczne oraz Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 będą mieli punkt informacyjny – informuje organizator. -  Każdy, kto się do nich zgłosi może liczyć na udzielenie informacji, a jeśli zajdzie taka potrzeba- młodzież będzie odprowadzała pacjentów do wybranego przez nich punktu badań.

- Cieszę się, że udało nam się zaangażować do pomocy młodzież z jarocińskiej "Dwójki". A wszystko to dzięki uprzejmości dyrektora Witolda Bierły, który bez najmniejszego problemu zgodził się na udział uczniów w akcji. Dla nich to też nowe doświadczenie, bo to przyszli ratownicy medyczni i żołnierze, a ich obowiązkiem jest pomoc drugiemu człowiekowi. - tłumaczy Leszek Mazurek, prezes Szpitala.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE